طراحی سایت ارزان با وردپرس

طراحی سایت شرکتی

اگر دارای کسب و کار یا شغلی هستید، نیاز به طراحی سایت شرکتی دارید تا بتوانید خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارید. طراحی سایت به صورت اختصاصی و یا سازمانی فواید زیادی دارد، که عبارتند از :

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته شبانه روز و هفت روز هفته
 • کاهش یافتن نیروی انسانی و مدیریت کارها از طریق سایت
 • ارتباط آسان با مشتریان

طراحی سایت شرکتی چیست؟

اگر شما دارای کسب و کار و یا شغلی هستید، برای افزایش اعتبار کسب و کار خود، نیازمند یک سایت شرکتی می‌باشید. شما با طراحی سایت ، کلیه اطلاعات سایت، در تمامی ساعات شبانه روز در اختیار مشتریان قرار گرفته و همین موضوع موجب جلب اعتماد آن‌ها شده و همچنین مشتری‌های بالقوه را جذب می‌کند. داشتن وب سایت شرکتی دارای مزایای زیادی برای کسب و کار و یا شغل شما می‌باشد که عبارتند از:

 • اکثر افراد برای خرید هر محصول، ابتدا به اینترنت رجوع می‌کنند، تا اطلاعات خود را راجع به محصول انتخابی افزایش دهند. حال اگر، در هنگام جستجو برای کالای مورد نظر، وارد سایت شما شوند، با دقت محصولات شما را در نظر می‌گیرند. اگر وب سایت شما حرفه‌ای باشد و بتوانید ویژگی محصولات خود را به خوبی نشان دهید مشتری ها جذب شما می‌شوند. پس می‌توان نتیجه گرفت یکی از مزایای وب سایت شرکتی، جذب مشتریان می‌باشد.
 • زمانی که شما اطلاعات درست به افراد بدهید، باعث جلب اعتماد مشتریان می‌شوید.
 • تعداد زیادی از افراد، بعد از جستجو در اینترنت، خرید خود را از وب سایت‌ها انجام می‌دهند. پس اگر بتوانید یک وب سایت طراحی کنید و محصولات خود را به خوبی به نمایش بگذارید، احتمال دیده شدن شما بسیار زیاد میشود. با همین کار ساده اقدامی در افزایش فروش محصولات خود کرده‌اید.
 • یکی از روش‌های برند سازی و جذب مشتری، تبلیغات می‌باشد که شما با طراحی سایت شرکتی به راحتی می‌توانید تبلیغات خود را انجام دهید.
 • یکی دیگر از مزایای طراحی سایت اختصاصی ، معرفی برند و کسب و کار شما است. شما می‌توانید در قسمت “درباره ما” به معرفی شرکت خود و اهداف خود بپردازید، به این ترتیب اعتماد افراد نسبت به شما بیشتر می‌شود.
 • در ارائه خدمات و پاسخ دادن به سوالات مشتریان سرعت العمل شما افزایش پیدا می‌کند.
طراحی سایت شرکتی با تیدا وب

اهداف طراحی سایت شرکتی

به طور کلی هدف از طراحی سایت شرکتی عبارتست از:

کسب درآمد از طریق تبلیغات در سایت

نوعی تجارت سودآور

ارائه خدمات به مشتریان به صورت اینترنتی

معرفی محصولات و خدمات

کمک به برندسازی

– فعالیت به صورت ۲۴/۷

– کم شدن هزینه‌های اضافی

امکانات سایت شرکتی

به طور کلی هدف از طراحی سایت شرکتی عبارتست از:

– طراحی واکنش‌گرا 

– معرفی محصولات و نمونه کار به صورت زیبا و جذاب

اتصال به شبکه‌های اجتماعی

معرفی محصولات و خدمات

– ایجاد فرم‌های مختلف و متنوع برای ارتباط با مشتریان

طراحی پورتال سازمانی

پورتال سازمانی امکانات زیادی را برای ما فراهم می‌کند، مانند:  ارائه و مشاهده اطلاعات، انجام و دریافت سرویس‌های متفاوت. به صورت کلی پورتال، وب‌‌سایتی می‌باشد که کلیه اطلاعات، سیستم‌ها و  سیستم های نرم افزاری مختلف و مرتبط با یکدیگر را یکپارچه می‌کند. پورتال، اطلاعاتی که مرتبط با هر کاربر باشد را در اختیار آن قرار میدهد.  طراحی پورتال سازمانی چه کمکی به سازمان‌ها و کسب و کارها میکند:

 • بهبود بخشیدن به روند عملیات دسترسی و پردازشی، اشتراک گذاری اطلاعات، یکپارچگی در سازمان
 • برقراری ارتباط مشتریان با سازمان و یا ارتباط سازمان ها با یکدیگر
 • در دسترس بودن اطلاعات سازمان، از طریق تبلت و تلفن همراه
 • دسترس داشتن به اطلاعات و خدمات سازمان با استفاده از مرورگر
 • قابلیت شخصی سازی خدمات سازمان
طراحی سایت واکنش‌گرا

سؤالات متداول

همه شرکت‌هایی که خدماتی را به کاربران ارائه می‌کنند، می‌توانند سایت شرکتی داشته باشند و آن را با کاربران خود به اشتراک بگذارند.

همه وب‌سایتهایی که به صورت شرکتی طراحی می‌شوند این قابلیت را دارند که متناسب با خدماتی که شرکت قرار است به صورت آنلاین ارائه شود، فرمی را طراحی کنند و کاربران نسبت به خدماتی که قرار است از شرکت دریافت کنند، آنها را به درگاه آنلاین هدایت کنند.

سایت های شرکتی فقط مخصوص معرفی محصولات و خدمات شرکت می‌باشد. در صورتی که شرکتی بخواهد در کنار معرفی محصولات، بخش فروشگاه را راه‌اندازی کند، بهتر است از بخش سفارش طراحی سایت، سایت فروشگاهی را سفارش دهد.

۴.۷/۵ - (۲۹۴ امتیاز)