طراحی سایت ارزان با وردپرس

تأمین امنیت وردپرس یک موضوع و با اهمیت برای وب‌سایت‌هایی می‌باشد که از وردپرس استفاده می‌کنند. پس در صورتی که وب سایت کسب و کار شما با وردپرس طراحی شده است، بهتر است آن را امن سازی کنید تا مشکلی برای وب سایت پیش نیاید.

اگر شما صاحب یک سایت وردپرسی هستید، امن سازی وردپرس را به ما بسپارید. تیم تیدا وب تمامی مشکلات امنیتی وب سایت را بررسی و آنها را رفع خواهد کرد.

امن‌سازی وردپرس

همواره امنیت به عنوان یکی از دغدغه‌های وب‌سایت‌ها به شمار می‌رود. اینکه اطلاعات یک وب‌سایت اعم از حساب کاربری، بانک اطلاعاتی و بخش مدیریت در دسترس مهاجم قرار نگیرد امری ضروری است که نیازمند پیکربندی درست و امن‌سازی بالای وب‌سرور و وب‌سایت به شمار می‌رود. پس امن‌سازی وردپرس هم امری ضروری بوده و می‌تواند از نفوذ مهاجمان و حملات گسترده جلوگیری کند.

تیداوب همواره آماده است تا وب‌سایت وردپرسی شما که توسط هر شخص یا ارگان حقیقی یا حقوقی طراحی شده است را برایتان امن کند. این شرکت ابتدا وب‌سایت شما را بررسی و گزارش کامل امنیتی مبنی بر آسیب‌پذیری‌های موجود در وب‌سایتتان را گزارش می‌دهد. سپس با نصب افزونه و اعمال تنظیمات امنیتی و همچنین پیکربندی سرور، وب‌سایت شما را امن خواهد کرد. البته خاطر نشان کنیم که برای پایدار بودن امنیت، باید پوسته‌ها و افزونه‌ها به طور کامل به‌روزرسانی گردند. به همین خاطر، هدیه ویژه به کاربرانی که پلن امنیت وردپرس را خریداری کرده‌اند، یک سال پشتیبانی فنی رایگان می‌باشد و می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

اگر امنیت وب‌سایت وردپرسی‌تان برای شما مهم است، فرم زیر را پر کنید تا هم از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید و امنیت آن را به ما بسپارید…

 

  • تلفن ثابت را به همراه پیش شماره وارد کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

امن‌سازی وردپرس
۶
میلیون تومان
محافظت از Brute Force در هاست و شبکه
تشخیص خودکار فایل‌های تغییر داده شده
مسدودکردن IP در حال اسکن از سایت
مسدودکردن کاربران خرابکار و هکرها
پنهان‌کردن ورود مدیر و کاربران
پشتیبانی خودکار از بانک اطلاعاتی
اطلاع‌‌‌رسانی روزانه، هفتگی به مدیر سایت
اسکن بدافزار بر روی هاست
ارائه رخداد و لاگ‌های امنیتی
جلوگیری از ویرایش فایل‌ها در پیشخوان
بررسی امنیتی با یک کلیک

اطلاعات تماس

۴.۸/۵ - (۱۱۰ امتیاز)