شرکت ویستا رادین آپادانا به شماره ثبتی 441982 مورخ 1392 پس از اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت از وزرات بهداشت و درمان وآموزش پزشکی گردید و با اتکا به بیش از سالها سابقه‌ی فعالیت شرکت و جمعی از متخصصین با تجربه و متعهد در حوزه فعالیت در زمینه تولید و واردات مکمل‌های غذایی با هدف ارتقای سطح سلامت و مصرف بهینه جامعه همگام با موازین اجتماعی و قانونی جهت ارائه کالا و خدمات به کلیه شرکتها ، نهادها و سازمان ها تآسیس گردید.

افزونه استعلام محصولات و دریافت جوایز این شرکت به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران می‌توانند کد محصول خریداری شده خود را در آن وارد کنند و در صورتی که کد معتبر باشد، امتیاز مربوط به آن محصول به کاربر تخصیص داده می‌شود. پس از تخصیص امتیاز، کاربر می‌تواند به بخش جوایز رفته و در آنجا جایزه خود را انتخاب و دریافت کند. بخش مدیر این سیستم به گونه‌ای طراحی گردیده که مدیر به راحتی می‌تواند با دادن فایل اکسل به برنامه، کد محصولات را به صورت گروهی در سیستم ثبت نماید.

مالک : شرکت ویستا رادین آپادانا
کشور : ایران
سال اجرا : 1397
سیستم مدیریت محتوا : وردپرس
تکنولوژی : CSS, HTML, jQuery, PHP

این افزونه به خوبی طراحی شده و کاربرپسند می‌باشد و کاربران بدون هیچ مشکلی می‌توانند محصول خریداری شده خود را ثبت کنند. از تیدا وب بابت طراحی این افزونه خوب و جامع سپاسگزاریم.

محسن دوستعلی
مدیر شرکت