مهاجرت به وردپرس

مهاجرت به وردپرس، خدمتی است که با استفاده از آن سایت شما با هر سیستم یا زبان برنامه‌نویسی طراحی شده باشد، به وردپرس تبدیل می‌شود. همانطور که می‌دانید قدرت وردپرس در طراحی سایت بهینه و سئوی آن توسط افزونه‌های برتر نظیر Yoast SEO بر کسی پوشیده نیست. از طرفی وردپرس یکی از برترین سیستم‌های مدیریت محتوا و سایت‌ساز حرفه‌ای می‌باشد، پس پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که وب‌سایتی غیر از وردپرس دارید، آن را به وردپرس تبدیل کنید.

تبدیل انواع وب سایت به وردپرس

ثبت درخواست مهاجرت به وردپرس

شما می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را مبنی بر انتقال سایت به وردپرس، ثبت نمایید. کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس گرفته تا اقدامات بعدی صورت پذیرد.

تبدیل سایت به وردپرس

سؤالات متداول مهاجرت به وردپرس

مهاجرت به وردپرس برای چه سایت‌هایی مناسب است؟

کلیه سایت‌هایی که با زبان‌های برنامه نویسی مختلف نظیر ASP ، PHP و… و همچنین با فریمورک‌های مختلف نوشته شده باشند، قابلیت انتقال به وردپرس را دارند.

آیا با مهاجرت به وردپرس، اطلاعات سایت قبلی از بین می‌رود؟

تیدا وب ابتدا سایت شما را بررسی کرده و تمامی اطلاعات سایت شما را به طور کامل از فارغ از نوع سایت به وردپرس منتقل می‌کند.

چرا سایت خود را به وردپرس منتقل نماییم؟

باتوجه به به‌روزرسانی‌های مداوم گوگل در زمینه رتبه‌بندی وب‌سایتها، وب‌سایت‌هایی که با زبان اختصاصی نوشته می‌شوند، باید به طور پایدار سئو خود را بهبود داده تا از رقبا عقب نباشند، در وردپرس در صورتی سئو فنی به طور کامل رعایت شده باشد، محتوای خود را به راحتی می‌توانید براساس افزونه‌های سئو، بهینه کنید.

چه سایت‌هایی را نمی‌توان به وردپرس انتقال داد؟

همه وب‌سایتها قابلیت انتقال به وردپرس را دارند حتی اگر بخشی از سایت نیازمند برنامه نویسی اختصاصی در وردپرس باشد. ولی پیشنهاد می‌کنیم سایت‌هایی که پلتفرم اختصاصی دارند نظیر فیلیمو، آپارات، نماوا و… به وردپرس منتقل نشوند، چون با توجه به ترافیک بالا انتقال به وردپرس منجر به هزینه نگهداری بالای سرور و… خواهد شد.

هزینه مهاجرت به وردپرس چقدر است؟

تیدا وب پس از ثبت درخواست، وب سایت شما را بررسی کرده و براساس پیچیدگی سایت، هزینه و زمان انتقال را به شما اعلام می‌کند.

۴.۷/۵ - (۲۳۶ امتیاز)