در دنیای دیجیتال امروزی که تولید محتوای سئو شده یکی از اصلی‌ترین راهکارها برای افزایش ترافیک وب و بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو محسوب می‌شود، هوش مصنوعی به عنوان ابزاری قدرتمند برای تولید محتوا شناخته شده است. در این راستا، ChatGPT به عنوان یک سیستم پیشرفته هوش مصنوعی گفتگومحور، امکانات گسترده‌ای را برای تولید محتوا با کیفیت بالا، سرعت بیشتر و هزینه کمتر در اختیار ما قرار می‌دهد. در این نوشته قرار است نحوه تولید محتوای سئو شده با ChatGPT را به شما آموزش دهیم.

تولید خودکار محتوا با هوش مصنوعی

تولید محتوا با هوش مصنوعی و تفاوت آن با نویسندگان انسانی

تولید و انتشار محتوای سئو شده با هوش مصنوعی ChatGPT

تولید محتوا با هوش مصنوعی یک روش نوین و کارآمد برای ایجاد محتوای با کیفیت، بهینه‌شده و سفارشی محسوب می‌شود. هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم‌های پیچیده و یادگیری ماشینی، قادر است متون گویا، منسجم و مرتبط با موضوع مورد نظر را در مدت زمان کوتاهی تولید کند. با این حال، نویسندگان انسانی نیز همچنان نقش حیاتی و جایگزین ناپذیری در فرآیند تولید محتوا دارند. تفاوت‌های اصلی تولید محتوا با هوش مصنوعی و نویسندگان انسانی را می‌توان در قالب جدول زیر خلاصه کرد.

معیارهوش مصنوعینویسندگان انسانی
سرعتبسیار سریعنسبتاً کند و نیاز به زمان بیشتر
هزینههزینه کمترهزینه بالاتر برای افراد متخصص
کیفیتکیفیت متوسط تا خوب بسته به داده‌های آموزشیتولید محتوا با کیفیت بسیار بالا
سئوقابلیت تولید محتوای سئو شده براساس الگوریتم‌های موتورهای جستجونیازمند آموزش و تجربه در سئو
خلاقیتمحدود به داده‌های آموزشی و الگوهای موجوداصالت و خلاقیت انسانی
جدول مقایسه تولید محتوا توسط هوش مصنوعی و نویسندگان انسانی

آموزش تولید محتوای سئو شده در ChatGPT

ارسال درخواست تولید محتوا در ChatGPT کار پیچیده‌ای نیست و شما با یک دستور (Prompt) ساده می‌توانید از آن بخواهید تا مقاله مرتبط با موضوع مورد نظر شما را تولید کند. به عنوان مثال ارسال دستور “یک مقاله درباره هوش مصنوعی برام بنویس” باعث می‌شود تا ChatGPT یک مقاله عمومی درباره هوش مصنوعی بنویسد. هر چقدر این دستور پیچیده‌تر باشد، مسلماً مقاله‌ی کاملتری دریافت خواهید کرد. ولی مشکل اساسی این است که سئو شده نیست، یعنی براساس کلمه کلیدی مورد نظر شما و عنوان مورد نظر شما تولید نشده است.

ChatGPT چیست؟

به منظور تولید محتوای سئو شده کافی است افزونه AIPRM را در مرورگر کروم نصب کنید. این افزونه محیط کاربری ChatGPT را به تصویر زیر تبدیل می‌کند. همانطور که در تصویر مشخص است، برای تولید محتوا کافی است گزینه ” Human Written | 100% Unique | SEO Optimised Article ” را انتخاب کنید. سپس زبان تولید مقاله را انتخاب کرده و کلمه کلیدی یا عنوان مورد نظر خود را بنویسید. در انتها برای تولید مقاله کافی است بر روی دکمه ثبت (Send Message) کلیک نمایید.

آموزش تولید محتوای یکتا و سئو شده با اکستنشن AIPRM و هوش مصنوعی ChatGPT

البته این افزونه علاوه بر تولید مقاله، امکانات دیگری نظیر تولید دستور برای هوش مصنوعی Midjourney هم دارد که با نصب آن می‌توانید از امکاناتش بهره‌مند شوید. در این نوشته یاد گرفتیم که چگونه می‌توان با ChatGPT یک محتوا بهینه و سئو شده تولید کرد. در صورتی که نظر یا پیشنهادی دارید می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.

۴.۸/۵ - (۱۵۸ امتیاز)

2 thoughts on “تولید محتوای سئو شده با ChatGPT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *