ایران بزرگترین کارخانه تولید فرآورده‌های لبنی خاورمیانه را دارد اما میزان مصرف سالانه لبنیات در ایران بین ۶۰ تا ۸۰ کیلوگرم در سال است. این مقدار در حدود نیمی از میانگین جهانی است. در واقع میزان مصرف شیر و فرآورده‌های لبنی در ایران پایین است و می‌توانید با طراحی سایت و عرضه مفید آن شرایط را تغییر دهید. در این نوشته قصد داریم تا شما را با طراحی سایت لبنیات (طراحی سایت فروش محصولات لبنی) و اهمیت آن آشنا کنیم.

شرکت فرآورده های لبنی صباح

کاهش فاصله بین شما و مشتریانتان با طراحی سایت

اگر چه میزان مصرف شیر و فرآورده‌های لبنی در ایران پایین است ولی این مورد در بازارهای جهانی با رشد ۱۴.۳ درصدی همراه بوده است. باتوجه به این موضوع طراحی سایت برای کسب و کارهای لبنیاتی امری اساسی و حیاتی به شمار می‌آید. با همه‌گیری ویروس کرونا، بیشتر افراد به خرید اینترنتی محصولات غذایی روی آورده‌اند و حتی پس از پاندمی، با بازگشایی مجدد فروشگاه‌های فیزیکی، بسیاری از مشتریان به خرید آنلاین ادامه داده‌اند.

شرکت صنایع غذایی میهن

در این شرایط، طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای برای عرضه محصولات لبنی، می‌تواند باعث کاهش فاصله بین شما و مشتریانتان شود و مکانی امن و مناسب برای خرید اینترنتی محصولات لبنیات فراهم کند. پس برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی لبنیاتی خود، می‌توانید با طراحی یک وب‌سایت متناسب با نیازهای مشتریان، به دنبال جذب مشتریان جدید باشید.

طراحی سایت در بندرعباس

دسته‌بندی محصولات قابل فروش در سایت فروش لبنیات

هر تولیدکننده لبنیات یا فروشنده آن با توجه به محصولاتی که ارائه می‌دهد، باید دسته‌بندی مناسب را در سایت خود ایجاد کند تا کاربران به راحتی بتوانند محصولات مورد نظر خود را در کمترین زمان انتخاب کنند. دسته‌بندی‌های رایج در طراحی سایت فروش لبنیات عبارتند از:

 • شیر شامل شیر کم چرب، شیر پر چرب، شیر بدون لاکتوز و…
 • پنیر شامل پنیر چدار، پنیر پارمسان، پنیر صبحانه، پنیر تبریزی، پنیر لیقوان، پنیر فتا و…
 • کره شامل کره حیوانی، کره گیاهی، کره شور، کره سیر و…
 • ماست شامل ماست پروبیوتیک، ماست کم چرب، ماست پر چرب، ماست یونانی، ماست سوئیسی و…
 • خامه شامل خامه کم چرب، خامه پر چرب، خامه قنادی، خامه کاکائو و…
 • دوغ شامل دوغ گازدار، دوغ گرمادیده، دوغ هفت گیاه، دوغ با طعم نعناع، دوغ کفیر و…
 • کشک شامل کشک پاستوریزه، کشک سنتی و…
شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)
تبلیغ شیر پاستوریزه و هموژنیزه پگاه در زمان قدیم

مزایای طراحی سایت فروش لبنیات

بستنی و لبنیات دومینو

طراحی سایت فروش محصولات لبنی یا بهتر بگوییم طراحی سایت لبنیات مزایای مختلفی دارد که می‌تواند به تولیدکنندگان و فروشندگان آن در فروش محصولاتشان کمک کند. این امکانات و مزایا عبارتند از:

 • ثبت سفارش آنلاین محصولات به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته
 • گفتگوی آنلاین با بازدیدکنندگان و کاربران و راهنمایی آن‌ها هنگام ثبت سفارش
 • قابلیت پرداخت سفارش به دو صورت آنلاین و پرداخت در منزل (COD)
 • ایجاد کدهای تخفیف برای کاربران VIP
 • فیلتر کردن لبنیات براساس دسته‌بندی و قیمت
 • امکان مشاهده محصولات مشابه و مرتبط به ازای هر محصول
 • امکان مشاهده محصولات پیشنهاد شده توسط کاربران
 • قرار دادن تصویر شاخص، گالری، ویژگی و افزودنی برای محصولات و فرآورده‌های لبنی
 • قابلیت کیف پول به منظور پرداخت سفارش با آن یا شارژ آن پس از هر بار خرید
 • قابلیت اتصال به نرم‌افزارهای حسابداری نظیر محک، هلو، سپیدار سیستم و…
 • قابلیت فعال‌سازی انواع روش‌های ارسال نظیر پیک، پست و…
 • و…
وردپرس ۶ منتشر شد

دوغ بدون گاز گرما دیده با طعم نعناع دومینودوغ سنتی دومینو

چرا طراحی سایت فروش لبنیات اهمیت دارد؟

گروه لبنیات پاک

امروزه، برای به دست آوردن هرگونه اطلاعاتی درباره یک شرکت یا محصول، راهی ساده‌تر از جستجوی آنلاین وجود ندارد. در واقع، هر فردی می‌تواند حتی در خانه خود با جستجوی “فروشگاه‌های شیر و محصولات لبنی”، محصول مورد نظر خود را سفارش دهد. حال زمانی که یک سایت فروشگاهی لبنیات طراحی شده باشد، مشتریان جدید به راحتی جذب خواهند شد.

شرکت شَکِلّی

یک دلیل دیگر برای اهمیت طراحی سایت فروش محصولات لبنی، ویترین محصولات است. در واقع، مشتریان به سادگی می‌توانند لیست کامل محصولات را مشاهده و انتخاب کنند. این موضوع به مشتریان کمک می‌کند تا در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و بدون هیچ دغدغه‌ای سفارش خود را نهایی کنند.

دلیل دیگری که می‌تواند به اهمیت طراحی سایت لبنیات کمک کند، پیشی گرفتن از رقبا در فروش می‌باشد. چون با داشتن یک وب‌سایت محدودیت مکانی و زمانی نخواهید داشت و نیازی نیست کاربران در زمان خاصی به فروشگاه شما مراجعه کنند. آن‌ها می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شما سفارش خود را در هر زمانی ثبت نمایند.

ایجاد سایت فروش فرآورده‌های لبنی، برای کدام کسب و کارها مناسب است؟

شرکت زرین غزال (بستنی دایتی)

طراحی سایت لبنیات (طراحی فروشگاه اینترنتی فروش لبنیات) برای مشاغل زیر مناسب است و پیشنهاد می‌شود برای رقابت بیشتر، افرادی که در حوزه‌های زیر صاحب کسب و کار هستند، سریعتر اقدام به طراحی سایت کنند.

 • دامداران
 • عشایر ایل
 • تولیدکنندگان لبنیات و فرآورده‌های لبنی
 • فروشندگان لبنیات
سفارش آنلاین پنیرهای هراز (لبنی دوشه آمل) با طراحی سایت فروش لبنیات

فروش مجازی لبنیات با طراحی سایت در تیدا وب

شرکت بستنی روز

طراحی سایت لبنیات می‌تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند تا محصولات خود را بدون نیاز به فروشگاه‌های فیزیکی در اینترنت عرضه کنند. با این روش، هزینه‌هایی مانند اجاره، خرید محل و… در دریافت سفارش کاهش می‌یابد. همچنین، طراحی سایت لبنیات می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا با استفاده از بازاریابی دیجیتال، محصولات خود را در معرض مخاطبان جدیدی قرار دهند و در نتیجه، حتی میزان فروش خود را نیز افزایش دهند.

طراحی سایت در سنندج
خامه فرم گرفته / Whipped Cream

تیدا وب دو روش برای طراحی سایت به شما ارائه می‌دهد. روش اول ایجاد وب‌سایت با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و روش دوم با استفاده از طراحی سایت اختصاصی می‌باشد. در شیوه طراحی سایت اختصاصی، وب‌سایت ابتدا طراحی و سپس کدنویسی خواهد شد ولی در شیوه سیستم‌های مدیریت محتوا، از وردپرس برای طراحی سایت استفاده خواهد شد. اینکه از کدام روش استفاده کنید، انتخاب با شماست ولی انتخاب روش دوم، هزینه‌های بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت. همچنین پس از طراحی، آموزش کار با سایت به شما داده خواهد شد تا در بارگذاری محصولات مشکلی نداشته باشید.

به منظور همکاری با تیدا وب و سفارش طراحی سایت خود، می‌توانید علاوه بر پیشرفت کسب و کار خود، ویژگی‌های برجسته نیز به آن اضافه کنید. پس اگر به دنبال طراحی سایت لبنیات و فروش محصولات خود هستید هم‌اکنون می‌توانید به راحتی با سفارش طراحی سایت، صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید.

خامه میهن   خامه هراز

۴.۸/۵ - (۱۳۸ امتیاز)

1 thoughts on “طراحی سایت فروش لبنیات

 1. سونیا میگوید:

  مطلب تأثیرگذاری بود، امیدوارم با این مطلب تمامی مغازه های لبنیات فروشی به راحتی کسب و کارشون رو آنلاین کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *