داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌تواند به مدارس و موسسات آموزشی کمک کند تا به راحتی اطلاعات مورد نیاز دانش‌آموزان، والدین و اولیا را در اختیار آن‌ها قرار دهند. همچنین از طریق سایت می‌توان برنامه‌های آموزشی، کادر مدرسه، رویدادها و فعالیت‌های فوق برنامه را اطلاع‌رسانی نمود. پس اگر به طراحی سایت مدرسه (طراحی سایت موسسه آموزشی) نیاز دارید، با ما همراه باشید.

طراحی وب‌سایت ویژه مدارس و موسسه‌های آموزشی
طراحی وب‌سایت ویژه مدارس و موسسه‌های آموزشی

طراحی سایت مدرسه عامل تعامل بهتر با خانواده و آموزش مؤثر

ارائه بهترین آموزش به کودکان نه تنها حق آن‌ها است، بلکه برای رشد و تکامل آن‌ها نیز حیاتی می‌باشد. در نتیجه والدین همیشه تلاش می‌کنند تا همه چیز را در مورد مدارسی که برای فرزندشان انتخاب کرده‌اند، بدانند. پس در واقع وب‌سایت اولین نقطه تعامل میان مدارس و والدین است.

ثبت آنلاین تمرین‌های کلاس سوم دبستان با طراحی سایت ویژه مدرسه
ثبت آنلاین تمرین‌های دبستان با طراحی سایت ویژه مدرسه

والدین با مراجعه به وب‌سایت می‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز مدرسه را پیدا کنند؛ با اساتید و معلمان بیشتر آشنا شوند، محیط مدرسه و امکانات آن را از نزدیک ببینند، گواهینامه‌های مرتبط را جستجو کنند و بسیاری موارد دیگر را مشاهده کنند. در واقع با طراحی سایت موسسه آموزشی به افراد می‌گویید که چه چیزی شما را از دیگر واحدهای آموزشی یا مدارس متمایز می‌کند.

از سوی دیگر، آموزش یک روند گروهی است و نیازمند مشارکت نزدیک والدین و معلمان است؛ به همین دلیل با طراحی وب‌سایت مدرسه می‌توانید ارتباط و تعامل با والدین را افزایش دهید، احساس اجتماعی ایجاد کنید و تصویر مدرسه را بهبود بخشید.

طراحی سایت نقاشی

تقویت ارتباط معلم با والدین و دانش‌آموزان با طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه ابتدایی و یا به صورت کلی طراحی وب‌سایت برای مدارس باعث تقویت ارتباط معلم و دانش‌آموزان می‌شود. معلم با استفاده از ابزاری که وب‌سایت در اختیار او قرار خواهد داد، می‌تواند عملکرد دانش‌آموزان و یا توصیف کیفی مربوط به هر دانش‌آموز را در پنل مربوطه قرار دهد یا اینکه خلاصه‌ای از وضعیت تحصیلی کودک در هر ماه ارائه دهد. در ضمن حتی می‌تواند وضعیت حضور و غیاب او را گزارش دهد.

آموزش از مهد کودک تا مدرسه
آموزش از مهد کودک تا مدرسه

همچنین با طراحی سایت موسسه آموزشی امکان معرفی منابع و یا تمرین‌های اضافی برای پیشرفت تحصیلی کودکان نیز وجود دارد. در واقع معلم مشکلات هر دانش‌آموز را مشخص می‌کند و برای برطرف کردن آن‌ها تمرینات اختصاصی در خانه به والدین پیشنهاد می‌دهد. از سوی دیگر وب‌سایت، امکان نظارت بهتر والدین و حتی توانایی بازخورد را نیز به آن‌ها ارائه می‌دهد. با این کار ارتباط والدین و معلم بسیار مؤثرتر و در جهت پیشرفت دانش‌آموز خواهد بود.

البته در پایه‌های بالاتر، طراحی وب‌سایت مدرسه متوسطه می‌تواند به عنوان یک کانال ارتباطی مؤثر بین معلمان و دانش‌آموزان عمل کند. با طراحی سایت دبیرستان، معلمان می‌توانند اطلاعیه‌ها، برنامه کلاس‌ها، تکالیف و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند.

وب‌سایت همچنین می‌تواند برای بارگذاری مطالب آموزشی مانند یادداشت‌ها، ارائه‌ها و سایر منابعی که به تحصیل دانش‌آموزان کمک می‌کند، استفاده شود. معلمان می‌توانند تالار و اتاق‌های گفتگوی آنلاین و سرویس‌های ایمیل را در وب‌سایت راه‌اندازی کنند که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد سؤال بپرسند، ایده‌ها را به اشتراک بگذارند و به شیوه‌ای راحت‌تر با معلمان خود تعامل داشته باشند.

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

تقویت ابزارهای آموزش دیجیتال با طراحی وب‌سایت

با طراحی سایت آموزشگاه مدیریت کلاس‌ها به صورت غیر حضوری نیز برای شما فعال خواهد شد. با استفاده از Google Classroom می‌توانید ابزار آموزش دیجیتال را تقویت کنید؛ حتی زمانی که کلاس و مدرسه به دلایل شرایط نامساعد تعطیل می‌شوند، کلاس درس و مدرسه شما دایر خواهد بود.

در ضمن با طراحی سایت مدرسه امکان برگزاری کلاس‌های فوق برنامه، آن هم در خانه وجود دارد. شیوه‌ای که باعث کاهش هزینه رفت و آمد خواهد شد و تأثیر آن نیز بهتر خواهد بود.

کمپین فروش نوشت افزار با طراحی سایت فروش لوازم التحریر
کمپین فروش نوشت افزار با طراحی سایت فروش لوازم التحریر

کاربرد دیگر این است که به عنوان مدرسه متوسطه و یا آموزشگاه فنی حرفه‌ای می‌توانید در طول سال و یا روزهای تابستان کلاس‌های آموزشی مختلف را برگزار و مدیریت کنید. دوره‌هایی مانند ICDL یا فتوشاپ که امکان برگزاری حضوری و غیر حضوری آن‌ها وجود دارد.

مزایای طراحی سایت موسسه آموزشی

گچ تخته سیاه | طراحی سایت موسسه آموزشی

طراحی سایت مدرسه یا موسسه آموزشی مزایای مختلفی دارد که می‌تواند به مدیران و معلمان مدارس کمک ویژه‌ای کند تا بتوانند ارتباط خوبی با دانش‌آموزان داشته باشند. این امکانات و مزایا عبارتند از:

 • در دسترس بودن سایت در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
 • قابلیت چت آنلاین دانش آموزان با معلمین و مسئولین مدرسه
 • قابلیت ارسال تکالیف و تمرین‌ها به صورت آنلاین
 • قابلیت شرکت در دوره‌های فوق برنامه
 • معرفی امکانات و تجهیزات مدرسه نظیر سالن آمفی تأتر، آزمایشگاه، نمازخانه و…
 • معرفی نفرات برتر هر کلاس در سایت
 • امکان دسته‌بندی دوره‌های آموزشی آنلاین به همراه فیلتر و جستجوی پیشرفته
 • قابلیت برگزاری آزمون و دریافت کارنامه ترم به صورت آنلاین
 • و…

چرا طراحی سایت مدرسه اهمیت دارد؟

باتوجه به استفاده اکثر مردم از اینترنت، داشتن سایت می‌تواند در صرفه جویی زمان مفید باشد. انتخاب یک مدرسه مناسب با کیفیت آموزشی بالا برای فرزندان، ارزش بیشتری نسبت به سایر مدارسی که برنامه آموزشی خوب ندارند، دارد. پس اگر مدرسه‌ای سایتی برای نمایش دستاوردها و موفقیت‌های آموزشی داشته باشد، والدین می‌توانند بدون مراجعه حضوری، از کیفیت آموزشی آن مطلع شوند. باتوجه به موارد گفته شده طراحی سایت برای مدرسه اهمیت پیدا می‌کند و شما با این کار می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

طراحی سایت در گرکان

طراحی وب‌سایت موسسه آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

دانش آموز خوشحال در حال تحصیل

طراحی سایت مدرسه برای مشاغل زیر مناسب است و پیشنهاد می‌شود برای رقابت بیشتر، سریعتر اقدام به طراحی سایت کنند.

 • مدارس دولتی، تیزهوشان، نمونه رشد، غیر انتفاعی در هر مقطعی نظیر ابتدایی، متوسطه و…
 • موسسه‌های آموزشی و کمک درسی

گسترش آموزش با طراحی وب‌سایت مدرسه

تیدا وب به شما طراحی وب‌سایت موسسات آموزشی را پیشنهاد می‌دهد تا بتوانید فضای مدرسه خود را به منظور ارائه آموزش بهتر گسترش دهید. فضای گسترده‌تری که به هزینه زیادی نیاز ندارد اما باعث افزایش سطح آموزش خواهد شد و دانش‌آموزان را توانمندتر خواهد کرد.

تیدا وب برای طراحی، دو شیوه را پیشنهاد می‌دهد؛ شیوه اول همان طراحی سایت اختصاصی است که وب‌سایت از صفر تا صد با نظر شما کدنویسی خواهد شد. در این شیوه می‌توانید گزینه‌های بیشتری را شخصی‌سازی کنید.

اما در شیوه دوم یا طراحی سایت با وردپرس از ابزار آماده استفاده می‌شود. در واقع وردپرس به عنوان محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا ابزاری را در اختیار طراحان قرار می‌دهد تا توسعه وب‌سایت را در زمان کمتر و با هزینه مناسب‌تر ممکن سازد. در صورتی که نیاز به طراحی سایت موسسه آموزشی دارید، هم‌اکنون می‌توانید با ثبت سفارش طراحی سایت، این کار را به ما بسپارید.

کودک دختر در حال آموزش دیدن
کودک پسر در حال آموزش دیدن
۴.۸/۵ - (۱۲۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *