شیوع ویروس منحوس کرونا و ایجاد محدودیت‌ها، آسیب‌های هنگفتی به کسب و کارهای سنتی وارد کرد اما این شرایط باعث شد تا بستری مناسب برای رشد و پیشرفت کسب و کارهای آنلاین که خدمت‌رسانی خود را با طراحی سایت در پاندمی کرونا آغاز کرده بودند، فراهم شود.

کشورها به منظور کنترل و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، محدودیت‌های اجتماعی برای جامعه اعمال کردند، همین موضوع سبب شد تا کسب و کارهای سنتی که روش‌های خدمت‌رسانی خود را مطابق شرایط تغییر نداده بودند، دچار آسیب‌های بی‌شماری از جمله ورشکستگی شوند. در ادامه درباره تأثیر طراحی سایت بر کسب و کارها در پاندامی کرونا صحبت خواهیم کرد.

نجات کسب و کارها با طراحی سایت در پاندمی کرونا

در حفظ و بقای کسب و کارها سازگاری بسیار حائز اهمیت است، کسب و کارهایی که با این شرایط خود را وفق ندهند، محکوم به ورشکستگی خواهند شد. افراد موفق، افرادی هستند که در شرایط بحرانی همچون کرونا از فرصت‌های پیش آمده نهایت استفاده را در جهت رشد و پیشرفت کسب و کار خود ببرند.

به دلیل ایجاد محدودیت‌های کرونایی، فروش آنلاین بستر مناسبی برای رشد کسب و کارها می‌باشد. از این رو تیدا وب با طراحی سایت نقش به سزایی در رشد آن‌ها ایفا کرده است.

بسیاری از مدیران علی رغم تغییر روش‌های فروش، همچنان مشتریان خود را از دست داده و پیشرفتی برایشان حاصل نشده است. طراحی وب‌سایت در پاندمی کرونا می‌تواند به رشد کسب و کارشان کمک کند، اما آیا می‌توان این وظیفه مهم را به هر شخصی یا شرکتی محول کرد؟

سال نو مبارک

به کارگیری افراد یا شرکت‌های نادرست در طراحی سایت، می‌تواند ضررهای هنگفتی برای شما در بر داشته باشد، تیدا وب با به کارگیری متخصصانی خبره و توانا، پیشرفت کسب و کار شما را تضمین می‌نماید.

ماسک چهار لایه N95 - محافظت در برابر ویروس کووید 19 (کرونا)
ماسک چهار لایه N95 : محافظت در برابر ویروس کووید ۱۹ (کرونا)

روش‌های طراحی سایت در پاندمی کرونا

وب‌سایت‌ها امروزه نقش به سزایی در خدمت‌رسانی و فروش آنلاین دارند، تیدا وب با بهره‌گیری از دو روش طراحی سایت بر پایه سیستم‌های مدیریت محتوا و طراحی سایت اختصاصی آماده است تا کسب و کار شما را در مسیر پیشرفت و موفقیت همراهی کند.

تأثیر طراحی سایت بر کسب و کار در دوران کرونا
تأثیر طراحی سایت بر کسب و کار در دوران کرونا

طراحی سایت با سرعت دو برابر

به دلیل شرایط به وجود آمده، کسب و کارهای کوچک و متوسط نیاز به تغییر روش‌های فروش خود دارند اما وب‌سایت‌های اختصاصی بسیار پر هزینه و زمان بر هستند، زیرا به ساعت‌ها کدنویسی اختصاصی نیاز دارند.

طراحی وب‌سایت بر پایه سیستم‌های مدیریت محتوا، علی رغم سرعت بیشتر و هزینه کمتری که دارد، دارای کیفیت و ظاهری فوق العاده‌ای نیز می‌باشد تا نیاز کسب و کارها را به سرعت در این شرایط ویژه رفع نماید.

ظاهر و محیط کاربر پسند وب سایت شما می‌تواند بسیار بر روی جذب مشتری و جلب اعتماد وی اثرگذار باشد، طراحی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا این فرصت را در اختیار شما خواهد گذاشت تا از بین هزاران قالب شیک و زیبا ظاهر وب‌سایت خود را براساس سلیقه و نوع مشتری و خدمات خود انتخاب نمایید.

وب‌سایت‌هایی که با سیستم‌های مدیریت محتوا طراحی و پیاده‌سازی می‌شوند از مزایای زیر برخوردار هستند:

  • هزینه بسیار پایین
  • تحویل سریع
  • قالب‌های شیک و زیبا
  • و…

طراحی سایت اختصاصی

وب‌سایت‌های اختصاصی علی رغم زمان و هزینه زیادی که دارند، دارای امکانات نامحدود و ظاهری کاملاً سفارشی و اختصاصی هستند که توجه هر مشتری را به خود جلب می‌کند و کسب و کار شما را به سرعت در مسیر رشد و پیشرفت قرار می‌دهد.

طراحی سایت در اهواز

تیدا وب با استفاده از برنامه‌نویسان خبره و دوره دیده طراحی سایت شما را به شکل کاملاً اختصاصی با تمامی امکانات مورد نظر شما طراحی و پیاده‌سازی کرده و شما در مسیر توسعه همراهی خواهد کرد.

از مزایای طراحی سایت اختصاصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی کاملاً اختصاصی با توجه به نیازمندی شما
  • ظاهری کاملاً سفارشی و کاربر پسند
  • بدون محدودیت
  • پنل اختصاصی برای مدیریت و کاربران
  • و…

آیا رفع محدودیت‌های کرونایی سبب کاهش فروش کسب و کارهای آنلاین خواهد شد؟

همچنان با تزریق همگانی واکسن کرونا نیاز جامعه نه تنها به خدمات و فروش آنلاین کاهش نیافته است، بلکه مشتریان تمایل زیادی به خرید و دریافت خدمات آنلاین دارند، زیرا که خدمات آنلاین سریع‌تر، با نظم‌تر و بسیار دلنشین‌تر است.

در گذشته‌ای نزدیک، مراکز خدماتی به دلیل نوبت‌دهی حضوری بسیار شلوغ می‌شدند ولی هم اکنون با طراحی سایت در پاندمی کرونا و نوبت‌دهی آنلاین، خدمت‌رسانی به مشتریان آسان گشته و تمایل مشتریان نیز به دریافت نوبت آنلاین رو به افزایش است.

تیدا وب با طراحی اختصاصی سایت براساس نیازمندی‌های شما به صورت صفر تا صد و در اختیار قرار دادن پنل اختصاصی، می‌تواند همراه شما در مسیر خدمت‌رسانی و جذب مشتری باشد.

طراحی سایت نوبت‌دهی تست کرونا برای آزمایشگاه‌ها

طراحی سایت پذیرش تست کرونا برای آزمایشگاه‌ها
طراحی سایت پذیرش تست کرونا برای آزمایشگاه‌ها

افزایش شیوع کرونا، سبب ازدحام مراکز تست کرونا و مراکز تزریق واکسن گشته است. این ازدحام گرچه به دلیل جلوگیری از آلوده شدن به ویروس می‌باشد ولی ممکن است عکس این موضوع عمل کرده و افراد سریعتر به ویروس آلوده شوند.

طراحی سایت نوبت‌دهی تست کرونا، می‌تواند راه‌حل مناسبی برای کاهش ازدحام جمعیت در مراکز تست کرونا باشد و آزمایشگاه‌ها می‌توانند به راحتی نوبت‌ها را مدیریت کنند. همچنین سیستم هوشمند جواب‌دهی آنلاین، می‌تواند به افراد کمک کند تا جواب آزمایش خود را به صورت آنلاین دریافت کرده و از مراجعه به آزمایشگاه خودداری نمایند.

طراحی سایت فروش موبایل و لوازم جانبی

طراحی سایت نوبت‌دهی واکسن کرونا برای درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی

واکسن کرونا (کووید 19)
طراحی سایت نوبت‌دهی تزریق واکسن کرونا

همانطور که گفته شد، افزایش شیوع کرونا یکی از دلایل ازدحام در مراکز بهداشتی و درمانی برای تزریق واکسن می‌باشد. تیدا وب به مراکز بهداشتی و درمانی کمک می‌کند تا با ایجاد وب‌سایت نوبت‌دهی تزریق واکسن بتوانند از این ازدحام جلوگیری کنند.

سایت نوبت‌دهی تزریق واکسن بدین گونه عمل می‌کند که کاربران کافی است به وب‌سایت مراکز درمانی یا سایت یکپارچه نظیر سایت وزارت بهداشت مراجعه و با وارد کردن کد ملی ثبت نام خود را تکمیل کرده و در تاریخ مقرر به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند.

واکسن کرونا (کووید 19) اسپوتنیک وی - ساخت شرکت روسیه
طراحی سایت نوبت‌دهی تزریق واکسن کووید ۱۹ (کرونا)

در واقع می‌توان گفت در وب‌سایت‌های نوبت‌دهی، مدیریت نوبت به صورت هوشمندانه صورت می‌پذیرد که هم به جلوگیری از ازدحام کمک کرده و هم خدمت‌رسانی براساس نوبت به آسانی انجام می‌پذیرد.

در آخر خاطر نشان می‌کنیم امروزه به دلیل شیوع ویروس منحوس کووید ۱۹ (کرونا) در سطح جهان، نیاز به ارائه خدمات آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود، پس با این فرصت فوق العاده‌ای  که در بستر فضای مجازی برای کسب و کارها به وجود آمده است، طراحی سایت می‌تواند راه نجات آن‌ها باشد.

۴.۷/۵ - (۵۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *