پس از ماه‌ها تلاش و بررسی، سرانجام وردپرس ۵ رونمایی شد. این نسخه به افتخار موسیقی‌دان جاز کوبایی Bebo Valdés، ببو نام‌گذاری شده است.

ویرایشگر قدرتمند و جذاب گوتنبرگ

ویرایشگر گوتنبرگ

با استفاده از ویرایشگر جدید، فارغ از صفحه‌سازهای معروف نظیر Rock Builder، Visual Composer و… می‌توانید صفحات خود را به راحتی منتشر کنید. ویرایشگر جدید که مبتنی بر بلوک طراحی شده، سایت شما را زیباتر و جذاب‌تر خواهد کرد. این ویرایشگر گوتنبرگ نام دارد که تا قبل از ارائه نسخه ۵ وردپرس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته بود.

اگر همچنان از نسخه‌های قدیمی وردپرس استفاده می‌کنید و تمایل دارید این افزونه را نصب کنید، کافی است از طریق دکمه زیر آن را دانلود نمایید.

پوسته جدید و خیره‌کننده

پوسته 2019

معرفی پوسته جدید ۲۰۱۹ وردپرس، نمایشی از قدرت خارق‌العاده ویرایشگر گوتنبرگ می‌باشد.

۱- طراحی‌شده برای ویرایشگر بلوکی
پوسته ۲۰۱۹ طوری براساس ویرایشگر بلوکی طراحی‌شده و از تمامی استایل‌ها و ابزارهای آن به طور کامل پشتیبانی می‌کند.

۲- طراحی ساده و عالی
پوسته ۲۰۱۹ فضایی بی‌نظیر دارد و سرصفحه‌های مدرن در آن به زیبایی قرار می‌گیرند. این پوسته از فونت سیستم استفاده می‌کند. این کار برای افزایش سرعت بارگذاری استفاده شده است به خصوص در سیستم‌هایی که سرعت اتّصال آنها به اینترنت کند می‌باشد.

۳- طراحی همه‌جانبه برای هر نوع وب‌سایت
پوسته ۲۰۱۹ برای انواع مختلف وب‌سایت‌ها طراحی شده است. مهم نیست شما در حال راه‌اندازی یک وب‌سایت گالری تصاویر یا وب‌سایت کسب و کار باشید، مهم این است که این پوسته به تناسب نیاز شما، انعطاف‌پذیر است.

شخصی‌سازی فیلد تعداد محصول در گرویتی فرم

خشنودی برنامه‌نویسان

۱- محافظت‌کردن
بلوک‌ها یک راه آسان برای کاربران فراهم می‌کنند تا آن‌ها بتوانند به صورت مستقیم و بدون هیچ دردسری محتواها را تغییر دهند، و همچنین اطمینان دارند از اینکه ساختار محتوا به راحتی توسط کدهای مخرّب مختل نمی‌شود. این اجازه می‌دهد تا توسعه‌دهنده بر روی خروجی کنترل کامل داشته باشد.

۲- نوشتن
استفاده از مجموعه گسترده‌ای از وب‌سرویس‌ها و اجزای رابط برای ایجاد بلوک با کنترل‌های بصری برای کاربران نه تنها سرعت کار توسعه را افزایش می‌دهد، بلکه یک رابط کاربری سازگارتر، قابل قابل دسترس را برای همه کاربران فراهم می‌کند.

۳- ایجادکردن
با استفاده از خاصیت بلوکی، راهی برای رفع نیازهای کاربران باز می‌شود. با استفاده از جریان درج بلوک متحد، ایجاد هر نوع محتوایی برای مشتریان و کاربران آسان خواهد شد. توسعه‌دهندگان می‌توانند بر روی اجرای دیدگاه خود و تجربیات غنی‌شان تمرکز کنند، نه اینکه با وب‌سرویس‌های دشوار روبرو شوند.

ویرایشگر کلاسیک را نگه دارید

ویرایشگر کلاسیک وردپرس

آیا ترجیح می‌دهید از ویرایشگر قبلی وردپرس استفاده کنید؟ هیچ مشکلی نیست. وردپرس ویرایشگر کلاسیک تا پایان سال ۲۰۲۱ پشتیبانی خواهد کرد.

افزونه Classic Editor ویرایشگر قبلی وردپرس را بازیابی می‌کند. در صورتی که افزونه‌ای نظیر صفحه‌سازهای پیشرفته بر روی وردپرس‌تان نصب است که می‌دانید به نسخه کلاسیک وابسته است، این افزونه مشکل شما را تا به‌روزرسانی صفحه‌ساز یا افزونه مربوطه برطرف خواهد کرد.

منبع

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *