به وردپرس ۶٫۴ که به نام شرلی هورن، هنرمند مشهور جاز “شرلی” نامگذاری شده است، سلام کنید. صدای منحصر به فرد او و ارتباط فوق‌العاده‌اش با پیانو، وی را به عنوان یکی از برجسته‌ترین موسیقی‌دانان جاز نسل خود مطرح کرد. مسیر شرلی هورن از صحنه جاز واشنگتن دی سی تا صحنه بین‌المللی، گواهی بر اخلاص و پشتکار اوست. تأثیر او فراتر از محدوده‌های سنتی جاز گسترش یافت، مرزها را شکست و الهام‌بخش مخاطبانی در سراسر جهان بود.

با انعطاف‌پذیری و قدرت وردپرس ۶٬۴ می‌توانید تجارب طراحی سایت خود را ارتقا دهید. همچنین ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید برای ویرایش سایت، طراحی و تجربه نوشتن، به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی ایده‌های خود را به صورت یکپارچه شکل دهید. 

وردپرس ۶٫۴ (شرلی)

به وردپرس ۶٫۴ خوش آمدید

به دو هزار و بیست و چهار سلام کنید

آخرین پیشرفت‌های ویرایش سایت را با استفاده از پوسته بیست بیست و چهار تجربه کنید. پوسته جدید که با در نظر گرفتن سه مورد استفاده متمایز طراحی شده است، از تطبیق‌پذیری بالایی برخوردار است که آن را به یک انتخاب ایده‌آل برای هر نوع وب‌سایتی تبدیل می‌کند.

پوسته 2024
اضافه شدن افکت لایت باکس به تصاویر

افکت لایت باکس برای تصاویر

تنها با یک کلیک، می‌توانید قابلیت لایت‌باکس را برای نمایش تعاملی و تمام‌صفحه تصاویر خود فعال کنید.

دسته‌بندی و فیلتر الگوها

دسته‌بندی و فیلتر الگوها

الگوهای همگام‌سازی‌شده و همگام‌سازی‌نشده خود را می‌توانید در دسته‌بندی‌ها سازماندهی کنید.

انجام کارهای بیشتر با پالت فرمان

انجام کارهای بیشتر با پالت فرمان

از طراحی به روز شده و دستورات بیشتر لذت ببرید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید، وظایف را به نحو احسن انجام دهید.

تیدا وب پنج ساله شد
تغییر نام بلوک‌های گروه

تغییر نام بلوک‌های گروه

برای بلوک‌های گروهی نام‌های سفارشی بگذارید تا به راحتی بخش‌هایی از محتوای خود را سازماندهی و متمایز کنید. این نام‌ها در نمای فهرست قابل مشاهده خواهند بود.

پیش‌نمایش تصویر در نمای فهرست

پیش‌نمایش تصویر در فهرست

ویژگی جدید پیش‌نمایش رسانه‌ها برای بلوک‌های گالری و تصویر در نمای فهرست به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویر موجود در محتوایتان را با یک نگاه تجسم و مکان یابی کنید.

اشتراک‌گذاری الگوها در میان وب‌سایت‌ها

اشتراک‌گذاری الگوها در وب‌سایت‌ها

آیا نیاز به استفاده از الگوهای سفارشی خود در سایت دیگری دارید؟ ساده است! آنها را به عنوان پرونده‌های JSON از نمای الگوهای ویرایشگر سایت درون‌ریزی و برون‌بری نمایید.

لذت بردن از پیشرفت‌های نوشتاری جدید

از پیشرفت‌های نوشتاری تازه لذت ببرید

پیشرفت‌های تازه ساده بودن فرآیند ایجاد محتوا را تضمین می‌کند. میانبرهای صفحه‌کلید جدید را در نمای فهرست، ترکیب فهرست اصلاح‌شده، و کنترل عمیق‌تر روی تنظیمات پیوند بیابید. یک تجربه جدید و منسجم نوار ابزار برای بلوک‌های راهبری، فهرست و نقل‌قول به شما امکان می‌دهد به طور مؤثر با گزینه‌های ابزار مورد نیاز کار کنید.

چشم‌انداز خلاقانهٔ خود را با ابزارهای طراحی بیشتر بسازید

با تصاویر پس‌زمینهٔ تازه در بلوک‌های گروهی خلاقیت به خرج دهید و از ابعاد تصویر با نسبت ابعاد مکان‌نما اطمینان حاصل نمایید. آیا می‌خواهید دکمه‌هایی را به بلوک راهبری خود اضافه نمایید؟ اکنون می توانید بدون CSS سفارشی این کار را به راحتی انجام دهید.

ساخت ابزارهای طراحی خلاقانه با چشم‌انداز بیشتر
معرفی هوک‌های بلوک

معرفی هوک‌های بلوک

هوک‌های بلوک یک ویژگی قدرتمند جدید است که افزونه‌ها را قادر می‌سازد تا بلوک‌ها را به صورت خودکار در محتوا متناسب با بلوک دیگر وارد کنند. به آن‌ها به عنوان توصیه‌هایی برای شهودی‌تر کردن کار خود با بلوک‌ها فکر کنید.

تیدا وب سه ساله شد

درباره وردپرس ۶٫۴ بیشتر بدانید

آموزش رایگان وردپرس

یادگیری وردپرس یک منبع رایگان برای کاربران جدید و با تجربه وردپرس است. Learn همراه با ویدیوهایی نحوه استفاده از ویژگی‌های مختلف در وردپرس، رویدادهای تعاملی برای کاوش عمیق موضوعات و طرح‌های درسی را به شما آموزش می‌دهد.

۴.۸/۵ - (۶۵ امتیاز)

1 thoughts on “وردپرس ۶٫۴ «شرلی» منتشر شد

  1. احمد بلاکر میگوید:

    وردپرس ۶.۴ خیلی امکانات جالب و جذابی داره… انگار وردپرس هم داره همراه با تکنولوژی پیشرفت می‌کنه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *