زرین‌پال، پرداخت‌یار شاپرک

زرین‌پال، پرداخت‌یار شاپرک

با توجه به گسترش دنیای کسب و کار و لزوم داشتن فضای امن در پرداخت‌های اینترنتی، بانک مرکزی

با توجه به گسترش دنیای کسب و کار و لزوم داشتن فضای امن در پرداخت‌های اینترنتی، بانک مرکزی بستری را فراهم کرده است تا با عقد قرارداد با شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات پرداخت و اتّصال آن‌ها به شبکه الکترونیکی پرداخت (شاپرک) این امر را میسر کند. زرین‌پال اولین پرداخت‌یار پیشگام در ایران است که با سبک و استاندارد جدید در پرداخت آنلاین، مناسب‌ترین سرویس پرداخت الکترونیک برای تمام کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین می‌باشد.

زرین‌پال، درگاه آنلاین و هوشمند برای پرداخت‌های اینترنتی
درگاه آنلاین زرین‌پال

ویژگی‌های زرین‌پال

  • ضمانت پرداخت: یکی از روش‌های مؤثر برای افزایش پرداخت‌های اینترنتی، تضمین بازگشت وجه به خریدار است. ضمانت پرداخت زرین‌پال در خریدار ایجاد اطمینان می‌کند.
  • مسیردهی هوشمند: متریک‌های متفاوت زرین‌پال در بازه‌های زمانی مختلف باعث می‌شود کاربران به بهترین درگاه پرداخت با بالاترین میزان موفقیت در تراکنش هدایت شوند.
  • پشتیبانی: همراه طلایی بودن به واسطه‌ی پشتیبانی ۲۴ ساعته و وجود متنوع‌ترین افزونه‌های پرداخت، می‌توانند معرف خوبی از عبارت زرین‌پال باشند.
  • امنیت: در تجارت الکترونیک استقرار امنیت حکم ستون نگه‌دارنده‌ای را دارد که اگر نباشد همه چیز فرو خواهد ریخت. زرین‌پال تکیه‌گاه محکمی است.

وب‌گیت و زرین‌گیت

ساده‌ترین کاری که در زرین‌پال انجام می‌شود در اختیار قراردادن درگاه‌های پرداخت است. وب‌گیت همان درگاه عادی زرین‌پال است که از پنل کاربری می‌توان برای درخواست آن اقدام کرد تا مشتریان برای پرداخت وارد صفحه زرین‌پال شوند. امّا دوستانی که علاقه‌ای ندارند تا مشتریانشان به صفحه‌ی زرین‌پال بروند و می‌خواهند مشتری مستقیم به صفحه بانک وصل شود، برای این کار زرین‌پال، زرین‌گیت را پیشنهاد می‌دهد. زرین‌گیت در واقع درگاه اختصاصی برای ارجاع مستقیم خریداران به صفحه پرداخت است تا سرعت فرآیند خرید را بالا ببرد.

نوشته مرتبط
پشتیبانی آنلاین با رایچت

درگاه اشتراکی زرین‌پال

در صورتی که دو نفر در یک کسب و کار شریک باشند، در این شرایط چگونه می‌توان درآمد را به صورت مساوی بین آن‌ها تقسیم نمود؟ یا چطور درصد یکی بیشتر از دیگری باشد؟ برای این مسئله ساده‌ترین راهکار درگاه اشتراکی است. درگاه اشتراکی زرین‌پال، درآمد حاصل از فروش هر محصول را در همان لحظه‌ای که خرید انجام می‌شود، به نسبت‌هایی که قرار است بین چند نفر تقسیم شود، تقسیم می‌کند و به کیف پول افراد در زرین‌پال انتقال می‌دهد.

زرین‌کارت

یکی دیگر از ابزارهایی که زرین‌پال به کاربران خود برای انجام امور بانکی ارائه می‌دهد،  زرین‌کارت است. زرین کارت یک کارت بانکی یا کارت عابر بانک است که با استفاده از آن می‌تواند تمام کارهایی که با کارت‌های بانکی صورت می‌گیرد را انجام دهد. مثل برداشت وجه از دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، خرید از کارت‌خوان شاپرک و خرید از درگاه‌های اینترنتی شاپرک. ویژگی دیگر زرین کارت، کارمزد نیم درصد هنگام تسویه حساب است در حالی که برای تسویه حساب به صورت عادی یک درصد کارمزد کسر می شود.

درگاه آنلاین زرین‌پال

اپلیکیشن‌های زرین‌پال

مدیریت مالی هر کسب و کار آنلاین یکی از مهمترین بخش‌هایی است که رشد و پیشرفت هر تجارت الکترونیکی را به دنبال دارد. اپلیکیشن‌های زرین‌پال که هم برای سیستم‌عامل iOS و هم سیستم‌عامل اندروید طراحی شده‌اند، همواره همراه صاحبان کسب و کار خواهند بود.

آزمایشگاه زرین‌پال

زرین‌پال همواره در تلاش بوده که برای هر پلتفرم و سیستم‌عاملی کدها، ماژول‌ها، افزونه‌ها و مستندات آن را ارائه دهد تا توسعه‌دهندگان و صاحبان کسب و کار بدون هیچ دغدغه‌ای بتوانند درگاه اینترنتی داشته و پرداخت‌های اینترنتی خود را مدیریت کنند. شما می‌توانید با مراجعه به آزمایشگاه زرین‌پال، باتوجه به سیستمی که وب‌سایتتان با آن طراحی شده است، افزونه یا ماژول مرتبط با آن را دانلود و استفاده کنید.

ارسال دیدگاه