حقیقت این است که وب‌سایت برای هر کسب و کاری ضروری است و هنرمند هم کسب و کار کوچکی برای خود دارد. بنابراین باید شیوه عرضه محصولات خود را تغییر دهد. در گذشته هنرمندان آثار و نقاشی‌های خود را در گالری‌های مختلف عرضه می‌کردند، اما در حال حاضر طراحی سایت امکانات بیشتری را در اختیار آن‌ها قرار داده است. هنرمند می‌تواند با طراحی سایت، آثار خود را معرفی و در صورت لزوم آن‌ها را به فروش برساند. در واقع وب‌سایت می‌تواند گالری ۲۴ ساعته هنرمند باشد. پس اگر هنرمند هستید و می‌خواهید یک سایت نقاشی داشته باشید که در آن آثار خود را عرضه کنید یا نقاشی را به دیگران آموزش دهید، طراحی سایت نقاشی (طراحی سایت فروشگاه لوازم نقاشی یا طراحی سایت آموزشگاه نقاشی) می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

طراح لباس در حال کشیدن نقاشی مد جدید | طراحی سایت نقاشی
طراح لباس در حال نقاشی کشیدن لباس‌های روز

مدیریت کسب و کار توسط هنرمند

همانطور که هر صنف یا شغلی یک کسب و کار محسوب می‌شود، هنر نقاشی هم از این قاعده مستثنی نیست. هنر نقاشی کسب و کاریست که توسط هنرمند اداره می‌شود. هنرمند آثار خود را با ارائه در گالری نقاشی به فروش می‌رساند یا می‌تواند با ایجاد فروشگاه فروش لوازم نقاشی، ابزارهای آن را به هنرمندان دیگر بفروشد. همچنین هنرمند می‌تواند با طراحی سایت نقاشی، کسب و کار خود را آنلاین کند و باعث بهتر دیده شدن آثارش شود. در واقع هنرمند با این کار برندسازی می‌کند و کاربران در سراسر جهان به راحتی می‌توانند با او در ارتباط باشند.

فروش آنلاین ابزارهای نقاشی با طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش دوخت لباس‌های شیک و مجلسی با طراحی وب‌سایت آموزشگاه خیاطی

افزایش کیفیت کار هنرمندان با طراحی سایت فروش لوازم نقاشی

یکی دیگر از خدماتی که تیدا وب در اختیار شما قرار می‌دهد، طراحی سایت فروش لوازم نقاشی است. همه می‌دانند که داشتن لوازم و تجهیزات با کیفیت تا چه اندازه می‌تواند بر کیفیت کار هنرمندان تأثیر داشته باشد. در واقع هر چه کیفیت ابزار و تجهیزات بهتر باشد، اثر نیز کیفیت بیشتری خواهد داشت.

وردپرس ۵٫۹ منتشر شد

حتی با طراحی سایت فروش ابزارهای نقاشی می‌توانید به نوآموزان بگویید که از چه ابزاری استفاده کنند و یا اینکه کدام ابزارها کیفیت بهتری دارند؟ همچنین با تولید محتوای مناسب می‌توانید به عنوان یک استاد راهنما عمل کنید. در این حالت اتفاقی که می‌افتد این است که کاربران همیشه برای دریافت مشاوره به شما مراجعه خواهند کرد حتی اگر ابزار درخواستی آن‌ها را نداشته باشید.

سایت فروشگاه ابزارهای نقاشی مزایای دیگری نیز دارد. کاربران با مراجعه به وب‌سایت در کمترین زمان می‌توانند با جستجوی محصول و خواندن جزئیات آن، به راحتی سفارش خود را در هر ساعتی از شبانه‌روز ثبت نمایند.

از سوی دیگر طراحی سایت فروشگاه لوازم نقاشی ممکن است باعث شود مراجعه حضوری شما بیشتر شود. چون برخی از کاربران در صورتی که در خرید خود شک داشته باشند، می‌توانند از سایت محصولات خود را انتخاب کرده و با مراجعه به فروشگاه، آن‌ها را تهیه نمایند. پس اگر فروشگاه فیزیکی هم دارید، اقدام به طراحی سایت نمایید تا درآمد خود را افزایش دهید.

برگزاری کلاس‌های مختلف با طراحی سایت آموزشگاه نقاشی

به عنوان یک هنرمند، حتماً طرفدارانی خواهید داشت که دوست دارند نقاشی را از شما یاد بگیرند. سایت آموزشگاه نقاشی این فرصت را به شما می‌دهد که به صورت آنلاین برای کلاس‌های حضوری ثبت‌نام کنید و یا اینکه دوره‌های مختلف را به صورت آنلاین برگزار کنید.

آموزش آنلاین نقاشی با مداد رنگی در سایت آموزشگاه نقاشی
آموزش آنلاین نقاشی با مداد رنگی در سایت آموزشگاه نقاشی

حتی می‌توانید دوره‌هایی مانند نقاشی کودک را تولید کنید و کاربران با خرید اشتراک‌های مختلف به آن دسترسی داشته باشند. در واقع هدف این است که بگوییم می‌توانید به سادگی کاربران خود را دسته‌بندی کنید و برای آن‌ها آموزش‌های مرتبط با سن‌شان تولید کنید.

طراحی سایت سوپر مارکت

مزیت دیگر طراحی سایت آموزش نقاشی این است که می‌توانید اطلاعات زیادی را درباره دوره‌های آموزشی نظیر پیش‌نیازها، هزینه شرکت در دوره، سن شرکت در دوره و… ارائه دهید. در ضمن می‌توانید برای ارتباط بهتر ویدیو‌های کوتاه با عنوان ترفندهای نقاشی و یا هر نام دیگری تولید کنید و ارتباطی بهتر با کاربران خود برقرار کنید.

مزایای طراحی وب‌سایت در حوزه نقاشی

نقاشی با ماژیک‌های رنگی | طراحی سایت آموزش نقاشی | طراحی سایت فروش لوازم نقاشی
فروش ماژیک‌های رنگی برای نقاشی در فروشگاه اینترنتی لوازم نقاشی

طراحی سایت نقاشی یا طراحی سایت آموزش نقاشی مزایای مختلفی دارد که می‌تواند به نقاشان در فروش بیشتر کمک کند. این امکانات و مزایا عبارتند از:

 • در دسترس بودن سایت یا فروشگاه در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
 • واکنش‌گرا بودن فروشگاه برای همه دستگاه‌های هوشمند نظیر موبایل و تبلت
 • قابلیت گفتگوی آنلاین کاربران با اپراتورهای سایت و دریافت مشاوره از آن‌ها
 • قابلیت ثبت آنلاین سفارش در هر زمان برای فروشگاه لوازم نقاشی
 • قابلیت ایجاد کدهای تخفیف برای فروش ابزارهای نقاشی یا دوره‌های آموزشی نقاشی
 • امکان دسته‌بندی ابزارهای نقاشی براساس برند تولیدکننده
 • امکان دسته‌بندی دوره‌های آموزش نقاشی براساس نوع آن (نقاشی با رنگ روغن، نقاشی با آبرنگ و…)
 • امکان قرار دادن تصویر شاخص، گالری و ویژگی برای محصولات
 • امکان جستجوی لوازم با قابلیت فیلتر براساس قیمت آن‌ها
 • قابلیت برگزاری آزمون و اصالت‌سنجی گواهینامه دریافتی به صورت آنلاین پس از ثبت نام در دوره آموزشی
 • و…

چرا طراحی سایت نقاشی اهمیت دارد؟

نقاشی با مداد رنگی فابر کاستل | طراحی سایت آموزش نقاشی
فروش مداد رنگی فابر کاستل در فروشگاه لوازم نقاشی

باتوجه به اینکه در دنیای امروزه اکثر کاربران با اینترنت آشنا هستند و از اینترنت برای خریدهای روزمره استفاده می‌کنند، پس داشتن یک سایت فروش لوازم نقاشی یا آموزشگاه نقاشی می‌تواند در زمان آن‌ها صرفه‌جویی کند. حتی هنرمند هم با داشتن وب‌سایت، یک گالری مجازی تمام عیار از آثارت خود دارد و نیازی به هزینه برای برپایی گالری حضوری نیست.

در نتیجه با توجه به موارد زیر، طراحی سایت برای نقاشان اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

 • طراحی سایت شخصی به منظور ارائه نمونه کارها و آثار نقاشی
 • طراحی سایت فروشگاهی به منظور فروش لوازم و ابزارهای نقاشی برای نقاشان
 • طراحی سایت شرکتی برای شرکت‌های واردکننده یا تولیدکننده لوازم نقاشی
 • طراحی سایت آموزشی برای برگزاری دوره‌های آنلاین نقاشی
سرویس ایمیل مارکتینگ و مزایای آن

طراحی وب‌سایت نقاشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی وب‌سایت نقاشی برای مشاغل زیر مناسب است و پیشنهاد می‌شود برای رقابت بیشتر، سریعتر اقدام به طراحی سایت کنند.

 • فروشندگان و واردکنندگان لوازم نقاشی
 • نقاشان
 • مدرسان رشته نقاشی

نقاشی کسب و کار شما در دنیای مجازی با تیدا وب

رنگ‌های گرم و سرد تولید شده با آبرنگ

کاری که تیدا وب انجام می‌دهد، مانند کار هنرمندان است. ما هم از یک بوم خالی در اینترنت یک تابلو جذاب با نام وب‌سایت می‌سازیم که ارزش کسب و کار شما را به خوبی نشان می‌دهد. تفاوتی که وجود دارد این است که در کنار عناصر زیبایی شناسی و طراحی وب‌سایت با ظاهری جذاب، به موارد دیگری نیز اهمیت می‌دهیم. مواردی که باعث می‌شود وب‌سایت سریعتر جست‌وجو شده و در رتبه‌های برتر گوگل حضور داشته باشید.

در ضمن در کنار طراحی سایت نقاشی، خدمات دیگری مانند آموزش پس از طراحی، هاست و دامنه رایگان نیز ارائه خواهد شد. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که قبل از طراحی، باید شیوه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شیوه اول، طراحی سایت با وردپرس و عناصر آماده هزینه کمتری برای شما دارد ولی در شیوه دوم که طراحی سایت اختصاصی است، طراحی سایت به صورت کامل با کدنویسی اجرا و پیاده‌سازی شده و امکان شخصی سازی بیشتری نیز وجود خواهد داشت. البته برای تیدا وب در هر دو شیوه تفاوتی وجود ندارد و هدف از طراحی سایت نقاشی، طراحی با کیفیت و ارائه یک وب‌سایت خوب به شما می‌باشد. پس در صورتی که نیاز به طراحی سایت آموزشگاه نقاشی دارید، هم‌اکنون می‌توانید با ثبت سفارش طراحی سایت، این کار را به ما بسپارید.

ایجاد و فروش اثری زیبا با طراحی سایت نقاشی
۴.۸/۵ - (۱۲۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *