چندی پیش درباره اصناف فروش لباس و طراحی سایت پوشاک مقاله‌ای منتشر کردیم. یکی از مشاغلی که امروزه نیاز به یک سایت برای معرفی یا آموزش حوزه خود دارد، خیاطی می‌باشد. خیاطان در صورتی که نیاز به سایت آموزش خیاطی (آموزشگاه خیاطی) دارند، می‌توانند سفارش طراحی سایت بدهند. در واقع می‌توان گفت با طراحی سایت خیاطی (طراحی سایت آموزشگاه خیاطی) می‌توانید آن را به آسانی به دیگران آموزش دهید. همچنین اگر عمده فروش لوازم خیاطی هستید با طراحی سایت فروشگاه لوازم خیاطی، می‌توانید لوازم را به خیاطان بفروشید.

ابزارها و لوازم خیاطی | طراحی سایت فروشگاه لوازم خیاطی
فروش آنلاین ابزارها و لوازم با طراحی وب‌سایت فروش لوازم خیاطی

با طراحی سایت خیاطی خوش پوش باشید و در هزینه خود صرفه‌جویی کنید

نقل قولی از دیوید بکام ستاره انگلیسی فوتبال جهان وجود دارد که در آن می‌گوید «ترجیح می‌دهم، خوش پوش باشم تا راحت». در واقع شاید بیشتر افراد نیز ترجیح می‌دهند که همیشه خوش ‌پوش (شیک پوش) باشند. سایت خیاطی و مراجعه به آن دو ویژگی راحتی و خوش پوش بودن را به کاربران شما هدیه خواهد داد. تیدا وب در ادامه قصد دارد تا شما را با مزایای طراحی سایت در این حوزه بیشتر آشنا کند.

سفارش دوخت انواع لباس‌های مجلسی با طراحی سایت خیاطی
آموزش دوخت لباس‌های شیک و مجلسی با طراحی وب‌سایت آموزشگاه خیاطی

اما موردی که باید به آن اشاره کرد این است که طراحی وب‌سایت آموزشی در حوزه خیاطی برای اکثر افراد یک مفهوم جدید است. ولی باید به این نکته توجه کنید که کاربران با مراجعه به وب‌سایت شما در وقت و سرمایه خود صرفه‌جویی خواهند کرد، چون باعث می‌شود به جای مراجعه حضوری به آموزشگاه، به صورت آنلاین خیاطی را یاد بگیرند.

طراحی سایت در قم

طراحی سایت فروشگاه لوازم خیاطی، به همکاران خود کمک کنید

بسیاری از ابزارهای خیاطی وجود دارند که افراد عادی اهمیت آنها را نمی‌دانند اما جزء وسایل اساسی کسب و کار خیاطی هستند. با ایجاد و طراحی وب‌سایت فروشگاه لوازم خیاطی، افراد دیگر نگران تجهیزات خود و کیفیت آن‌ها نخواهند بود، چون خیاطی ماهر آن‌ها را هدایت خواهد کرد. در ضمن امکان خرید آنلاین نیز برای کاربران وجود دارد. در واقع هم می‌توانید خیاط باشید و هم با طراحی وب‌سایت فروشگاه خیاطی، به کاربران کمک کنید تجهیزات خود را به آسانی پیدا و خریداری کنند.

طراحی سایت آموزشگاه خیاطی، کاربران بیشتری را آموزش دهید

مزایایی که طراحی سایت دارد این است که می‌توانید افراد را دسته‌بندی کنید و هر کدام را به محتوایی که باید مشاهده کنند، هدایت کنید. این یعنی اینکه می‌توانید کلاس‌های مختلف را مدیریت کنید و یا محتوای اختصاصی تولید کنید بدون اینکه کاربران غیر مجاز به آن دسترسی داشته باشند. در واقع با طراحی سایت آموزش خیاطی علاوه بر حضور در کلاس به صورت آنلاین، می‌توانید کاربران بیشتری را آموزش دهید. بدون اینکه مدرسه و یا مکانی خاص را اجاره کنید. پس اگر آموزشگاه خیاطی دارید، می‌توانید تمام اطلاعات از قبیل شماره تماس و آدرس را در وب‌سایت خود قرار دهید. نکته دیگر این است که افراد می‌توانند اقدام به ثبت‌نام نمایند و در زمان مناسب فقط برای حضور در کلاس‌ها شرکت نمایند.

خیاطان در حالت دوخت لباس با ماشین خیاطی (چرخ خیاطی)
آموزش دوخت لباس با چرخ خیاطی با طراحی وب‌سایت آموزش خیاطی

از سوی دیگر با طراحی سایت آموزشگاه خیاطی می‌توانید به عنوان آگاهی‌دهنده نیز فعالیت کنید و با تولید محتوای مناسب، اطلاعات جدیدی نظیر ماشین‌های جدید و یا تغییرات بازار مد را نیز به کاربران خود عرضه کنید.

طراحی سایت در بندرعباس

مزایای طراحی وب‌سایت در حوزه خیاطی

طراحی سایت خیاطی یا طراحی سایت آموزش خیاطی مزایای مختلفی دارد که می‌تواند به خیاطان در فروش بیشتر کمک کند. این امکانات و مزایا عبارتند از:

 • در دسترس بودن سایت یا فروشگاه در ۲۴ ساعت شبانه‌روز
 • واکنش‌گرا بودن فروشگاه برای همه دستگاه‌های هوشمند نظیر موبایل و تبلت
 • قابلیت چت آنلاین کاربران با مدیران سایت
 • قابلیت ثبت آنلاین سفارش در هر زمان برای فروشگاه لوازم خیاطی
 • قابلیت ایجاد کدهای تخفیف برای فروش لوازم خیاطی یا دوره‌های آموزشی خیاطی
 • امکان دسته‌بندی لوازم خیاطی براساس برند تولیدکننده
 • امکان قرار دادن تصویر شاخص، گالری و ویژگی برای محصولات
 • امکان جستجوی لوازم یا دوره‌های خیاطی توسط کاربران در کمترین زمان ممکن
 • قابلیت برگزاری آزمون و دریافت گواهینامه به صورت آنلاین پس از ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی
 • ثبت سفارش آنلاین کت و شلوار با قابلیت انتخاب نوع پارچه و رنگ
 • و…

چرا طراحی سایت خیاطی اهمیت دارد؟

باتوجه به اینکه در دنیای امروزه اکثر مردم از فضای مجازی استفاده می‌کنند، پس می‌توان گفت داشتن یک سایت می‌تواند در زمان آن‌ها صرفه‌جویی کند. خرید یک کت و شلوار مجلسی شیک و کلاسیک با پارچه با کیفیت، از بیشتر لباس‌ها که فقط برای یک فصل استفاده می‌شوند، ارزش بیشتری خواهد داشت. پس اگر سایتی برای نمونه‌کار داشته باشید، کاربر می‌تواند بدون مراجعه حضوری، نمونه‌کارهای شما را مشاهده کند.

در نتیجه باتوجه به موارد زیر، طراحی سایت برای خیاطان اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

 • طراحی سایت شخصی به منظور ارائه نمونه کارهای خیاطی
 • طراحی سایت فروشگاهی به منظور فروش لوازم خیاطی برای خیاطان
 • طراحی سایت شرکتی برای شرکت‌های واردکننده لوازم خیاطی
 • طراحی سایت آموزشی برای برگزاری دوره‌های آنلاین خیاطی
طراحی سایت سوپر مارکت

طراحی وب‌سایت خیاطی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی وب‌سایت خیاطی برای مشاغل زیر مناسب است و پیشنهاد می‌شود برای رقابت بیشتر، سریعتر اقدام به طراحی سایت کنند.

 • فروشندگان و واردکنندگان لوازم خیاطی
 • خیاطان

بریدن و دوختن با شما، طراحی سایت با ما

در تیدا وب، طراحی وب‌سایت به گونه‌ای است که نظر شما در اولویت قرار دارد و در واقع شعار این است که شما خیاطی کنید و طراحی وب‌سایتتان را به ما بسپارید. فقط کافی است مواردی مانند انتخاب رنگ، شیوه، قالب و بسیاری موارد دیگر را به ما بگویید تا بهترین وب‌سایت را با استفاده از جدیدترین اصول طراحی تحویل بگیرید.

به منظور اینکه خودتان پیشرفت کنید، ما پس از طراحی سایت به شما آموزش می‌دهیم تا مدیریت سایت را خودتان انجام دهید. همه این کارها به این دلیل است تا بتوانید سریع‌تر کسب و کار خود را به سمت موفقیت هدایت کنید. شما برای ثبت سفارش می‌توانید یکی از دو شیوه طراحی سایت اختصاصی یا استفاده از وردپرس را سفارش دهید. این دو شیوه در قیمت، زمان تحویل و گزینه‌های شخصی سازی با یکدیگر متفاوت بوده و در کیفیت تفاوتی نخواهند داشت. در صورتی که نیاز به طراحی سایت آموزشگاه خیاطی دارید، هم‌اکنون می‌توانید با ثبت سفارش طراحی سایت، این کار را به ما بسپارید.

ویترین نمونه‌کارهای شما با طراحی سایت شخصی خیاطی | طراحی سایت آموزش خیاطی
۴.۸/۵ - (۱۱۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *