در گذر از فضای حقیقی به فضای مجازی، اگر نقطه شروع یک کسب و کار مجازی را وجود یک وب‌سایت بدانیم، بنابراین کار طراحی وب‌سایت باید به یک فرد یا شرکتی سپرده شود که متخصص این حوزه باشد، چرا که نوع طراحی برای جذب مشتریان جدید بسیار مهم است. اما برای حفظ مشتریان، نوع طراحی کافی نیست و باید به فکر راهی برای پشتیبانی آنلاین بود.

پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان - رایچت

در دهه‌های گذشته تنها جایی که می‌شد خیل عظیمی از مردم را دید، بازارها بودند! بالطبع افرادی که  می‌خواستند کسب و کار خودشان را داشته باشند، انتخاب مکان برای شروع کار بسیار مهم بود! و برای شروع یک کار پر رونق، دفتر کار، یا مغازه را در مکانی که رفت و آمد در آن زیاد بود، انتخاب می‌کردند. اما کم‌کم با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، فضای بزرگتری از بازارها به وجود آمد! فضایی که در دل خود هزاران هزار کاربر را به همراه داشت! بله درست حدس زدید! اینترنت! یا به اصطلاح فضای مجازی.

با وجود این تعداد کاربر، حقیقتاً بودن در این فضا نیز بسیار مهم است! حتی افرادی که در فضای حقیقی فعالیت می‌کنند، به موازات آن، بودن در فضای مجازی از اولویت‌های اصلی آن‌هاست! چراکه نمی‌توان این بازار بزرگ را نادیده گرفت!

شاید در طول زندگی هر کدام از ما، برحسب شرایط پیش آمده، یکی از این دو سوال را به دفعات در ذهن خود تکرار کرده‌ایم!

چگونه یک کسب و کار جدید در فضای مجازی شروع کنم؟
چگونه کسـب و کار خود را در فضـای مجازی معرفی کنم؟

برای این کار کافی است، تعرفه‌ها را مشاهده کنید و سپس سفارش طراحی سایت بدهید. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید، همکاران ما می‌توانند شما را در انتخاب یک پلن مناسب راهنمایی کنند. اما ممکن است در این لحظه وجود سوالاتی مانع از ادامه تفکر شما درباره شروع فعالیت در این بازار بزرگ شود!

نوشته مرتبط
برترین افزونه‌های جدول ساز در وردپرس

آیا می‌توان همچون فضای حقیقی، مشتریان را پشتیبانی کرد؟
چگونه می‌توان در هنگام بازدید کاربران از وب‌سایت، حضوری فعال داشت؟
چگونه می‌توان بازدیدکنندگان را به مشتریان دائمی تبدیل کرد؟
چگونه می‌توان درصد افرادی را که پیش از تکمیل فرآیند خرید یا سفارش منصرف می‌شوند، کاهش داد؟
چگونه می‌توان رضایت مشتریان را افزایش داد؟
چگونه می‌توان پاسخ‌گوی کاربرانی بود که تمایلی به پرسش و پاسخ تلفنی ندارند؟
و…

این‌ موارد خلاصه‌ای از سوالاتی هستند که ممکن است پیش از آغاز فعالیت در فضای مجازی موجب نگرانی و درگیری ذهنی شما شوند. اما جای هیچ نگرانی نیست! چرا که تیداوب پیش از شما درباره این سوالات فکر کرده و به دنبال ارائه یک راه‌حل خوب بوده است!

اما راه‌حل چیست؟ پیشنهاد تیداوب، استفاده از رایچت به‌عنوان یک ابزار پشتیبانی آنلاین است. یک پلتفرم گفتگوی آنلاین که بر روی سایت شما نصب می‌شود و شما می‌توانید در هر لحظه با کاربران خود گفتگو کنید.

پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان - رایچت
پیام هوشمند در پلتفرم گفتگوی آنلاین رایچت

حال چند سوال مطرح شده در بالا را با وجود این پلتفرم پاسخ می‌دهیم.

آیا می‌توان همچون فضای حقیقی، مشتریان را پشتیبانی کرد؟
با وجود این پلتفرم، هیچ محدودیت زمانی برای پشتیبانی وجود ندارد.

چگونه می‌توان در هنگام بازدید کاربران از وب‌سایت، حضوری فعال داشت؟
شما می‌توانید همزمان چندین مکالمه انجام دهید و به سوالات مطرح شده کاربران در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.

چگونه می‌توان بازدیدکنندگان را به مشتریان دائمی تبدیل کرد؟
پشتیبانی آنلاین یک ابزار مهم است، که شما می‌توانید با پاسخ‌گویی به موقع و ارسال پیام‌های هوشمند، گفتگو را با بازدیدکنندگان خود آغاز کنید. در نتیجه تک تک کاربرانی که برای بازدید به وب‌سایت شما می‌آیند، به سادگی آنجا را ترک نخواهند کرد.

نوشته مرتبط
نمایش بازدید نوشته‌ها در وردپرس

چگونه می‌توان درصد افرادی را که پیش از تکمیل فرآیند خرید یا سفارش منصرف می‌شوند، کاهش داد؟
ارائه یک پیشنهاد جذاب و به موقع می‌تواند بسیار مؤثر باشد، یکی از این پیشنهادات، ارسال پیامی مبنی بر ارائه تخفیف یا کاهش هزینه حمل و نقل و… می‌باشد که می‌تواند کاربر را به چرخه خرید بازگرداند.

چگونه می‌توان رضایت مشتریان را افزایش داد؟
وجود چت آنلاین برای وب‌سایت، بسیار مهم است چرا که بررسی‌ها نشان داده‌اند، گفتگوی آنلاین در مقایسه با تماس تلفنی و پست الکترونیک، موجب رضایت بیشتر کاربران و مشتریان می‌شود.

چگونه می‌توان پاسخ‌گوی کاربرانی بود که تمایلی به پرسش و پاسخ تلفنی ندارند؟  استفاده از چت آنلاین یک راهکار مناسب است.

ممکن است تصور کنید که استفاده از پشتیبانی آنلاین موجب افزایش هزینه‌های پشتیبانی  می‌شود، درصورتی که پاسخ منفی است! چرا که با قابلیت مکالمه همزمان، شما می‌توانید با تعداد اپراتورهای کمتر برای واحد پشتیبانی، پاسخگوی مشتریان زیادی باشید.

پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان - رایچت
تفاوت گفتگوی آنلاین با تماس تلفنی و پست الکترونیک

ویژگی‌های رایچت

  • اپلیکیشن اندروید و iOS:  قابل نصب بر روی دستگاه‌های اندروید و iOS، بنابراین شما می‌توانید در هر لحظه و مکان، پاسخ‌گوی نیازهای مشتریان خود باشید.
  • ایجاد نامحدود سایت و اپراتور: یک بار هزینه می‌کنید! در حقیقت شما می‌توانید بدون صرف هزینه اضافی در حساب کاربری خود، وب‌سایت یا اپراتور پشتیبانی اضافه کنید.
  • پکیج رایگان: شما می‌توانید پس از ثبت نام، ۱۴ روز از تمام امکانات استفاده کنید و پس از پایان این مدت، حساب کاربری شما به صورت خودکار به پکیچ رایگان با امکانات محدود تبدیل می‌شود که برای کسب و کارهای نوپا جهت رسیدن به سوددهی بسیار مفید است.
  • آرشیو مکالمات و بررسی کارکرد اپراتورها: با استفاده از این امکان، شما می‌توانید به عنوان مدیر وب‌سایت، میزان کارکرد کارکنان بخش پشتیبانی را بررسی کنید.
  • اتّصال به تلگرام: شما می‌توانید حساب کاربری خود را به تلگرام وصل کنید و زمانی که در اپلیکیشن‌های اندروید یا iOS، آنلاین نیستید، پیا‌م‌ها را از طریق تلگرام دریافت کنید.
  • مشاهده اطلاعات کاربران: تمامی اطلاعات بازدیدکنندگان از وب‌سایت شما از جمله تعداد بازدید، موقعیت مکانی (کشور، استان، شهر)، مدّت زمان مشاهده وب‌سایت، مدت زمان مشاهده هر صفحه آن و… قابل دسترسی است.
  • هوشمندسازی پیام: یک صفحه چت به صورت خودکار برای بازدیدکننده باز می‌شود و شما می‌توانید کاربر را به گفتگو دعوت ‌کنید.
  • پاسخ‌های آماده برای سوال‌های پرتکرار: ممکن است روزانه، برخی از سوالات تکراری باشند، شما می‌توانید پاسخ این چنین سوالات را در این بخش ذخیره کنید و در مواقع لزوم استفاده نمایید.
نوشته مرتبط
تنظیم تصویر شاخص نوشته‌ها از آدرس خارجی

علاوه بر موارد گفته شده، رایچت از امکانات مختلفی نظیر ابزارک چندزبانه، پیام‌های رمزنگاری شده، وب‌سرویس سمت کاربر و… بهره می‌برد.

پلتفرم گفتگوی آنلاین و ارتباط با مشتریان - رایچت
یکپارچه‌سازی رایچت و تلگرام

با این تفاسیر شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی، کسب و کار خود را در فضای مجازی آغاز کنید! چرا که تیداوب در هنگام طراحی وب‌سایت به مشتریان شما فکر می‌کند! و به دنبال ارائه راهکارهای مناسب برای شماست. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چت آنلاین برای وب‌سایت به رایچت مراجعه کنید.

1 دیدگاه برای “پشتیبانی آنلاین با رایچت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *