به وردپرس ۶٫۵ که به نام رجینا کارتر، هنرمند مشهور ویولونیست جاز “رجینا” نامگذاری شده است، سلام کنید. یک هنرمند و مدرس برجسته جاز که به خاطر ژانرهای فراتر از موسیقی شناخته شده است. پایه‌های فنی رجینا در موسیقی کلاسیک و درک عمیق جاز باعث شهرت او شده که شجاعانه از آنچه با ویولن ممکن بوده، فراتر رفته است.

با ویژگی‌ها و ارتقاء‌های جدید وردپرس ۶٫۵، می‌توانید مسیرهای بیشتری را برای طراحی سایت و شخصی‌سازی آن ایجاد کنید و باعث بهبود کار خلاقانه خود شوید. همچنین با ابزارهای اساسی جدیدی که در حال آماده‌سازی برای تغییر آینده بلوک‌ها هستند، آشنا شوید.

وردپرس ۶٫۵ (رجینا)

به وردپرس ۶٫۵ خوش آمدید

کتابخانه فونت

افزودن و مدیریت فونت‌ها

کتابخانه فونت، کنترل کاملی بر تایپوگرافی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی فونت‌های محلی و گوگل را در سراسر وب‌سایت و برای هر پوسته بلوک نصب، حذف و فعال کنید.

دریافت جزئیات بیشتر از رونوشت‌های استایل‌تان

وردپرس ویژگی‌های جدیدی برای مدیریت بهتر رونوشت‌ها و پروژه‌های خلاقانه ارائه می‌دهد. شما می‌توانید جزئیاتی مانند برجسته‌سازی زمان، خلاصه‌ها و فهرست صفحه‌بندی شده از تعداد رونوشت‌ها را مشاهده کنید.

بازنگری سبک
بلوک تصویر پس‌زمینه

کارهای بیشتر در بلوک‌های گروه با تصویر پس‌زمینه

از طریق کنترل گزینه‌های اندازه، تکرار و نقطه کانونی، می‌توانید با روش‌های ظریف یا جذاب، جلوه‌های بصری جذابی را به طرح‌ها اضافه کنید.

دریافت کنترل بیشتر بر روی تصاویر در بلوک‌های پوششی

دریافت کنترل بیشتر بر روی تصاویر در بلوک‌های پوششی

نسبت ابعاد برای تصاویر بلوک پوشش را تنظیم کنید و به راحتی لایه‌های رنگی را اضافه کنید.

پشتیبانی از سایه جعبه در بلوک‌های بیشتر

پشتیبانی از سایه جعبه در بلوک‌های بیشتر

با فعال‌بودن پشتیبانی از سایه، می‌توانید طرح‌بندی‌هایی با عمق بصری ایجاد یا کمی شخصیت به طراحی خود اضافه کنید.

نماهای داده جدید را کشف کنید

کشف نماهای داده جدید

با نمایش داده‌ها برای برگه‌ها، قالب‌ها، الگوها و بخش‌های قالب، امکان پیدا کردن و سازماندهی داده‌های خود را به دلخواه داشته باشید. آن‌ها را در حالت جدول یا شبکه قرار داده و با قابلیت تغییر زمینه‌ها و انجام تغییرات گروهی، آن‌ها را سازماندهی کنید.

کشیدن و رها کردن نرم‌تر

کشیدن و رها کردن نرم‌تر

ویژگی جدید پیش‌نمایش رسانه‌ها برای بلوک‌های گالری و تصویر در نمای فهرست به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویر موجود در محتوایتان را با یک نگاه تجسم و مکان‌یابی کنید.

کنترل‌های پیوند بهبود یافته

به راحتی پیوند بسازید و مدیریت نمایید، با یک رابط کاربری ساده و میانبرهایی برای کپی کردن پیوندها، تجربه‌ای دلچسب‌تر از همیشه داشته باشید.

وردپرس ۶٫۵ در یک نگاه

وردپرس ۶٫۵ در یک نگاه

درباره وردپرس ۶٫۵ بیشتر بدانید

وردپرس را رایگان یاد بگیرید

یادگیری وردپرس یک منبع رایگان برای همه کاربران می‌باشد. بخش آموزش شامل ویدیوهایی درباره نحوه استفاده از ویژگی‌های مختلف در وردپرس، رویدادهای تعاملی و طرح‌های درسی است.

۴.۸/۵ - (۶۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *