یزد علاوه بر اینکه به شهر شیرینی و صنایع دستی خاص و زیبا معروف است، به عنوان دومین شهر تاریخی جهان نیز شناخته می‌شود و این یعنی اینکه کسب و کارهای موجود در استان یزد در صورت ادغام با عاملی مانند طراحی سایت می‌توانند به سرعت پیشرفت کنند. در ادامه این مقاله، تیدا وب درباره طراحی سایت در یزد اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

طراحی سایت در یزد، چرا مهم است؟

معمولاً اینگونه است که یا کسب و کار خود را با روش‌های جدید همگام می‌کنید و یا اینکه شاهد تدریجی نابودی کسب و کار خود ‌می‌شوید. اکنون دیگر از روش‌های سنتی بازاریابی و کسب و کار فاصله گرفته‌ایم و به دلیل تغییر در سبک زندگی، افراد تا به چیزی نیاز داشته باشند، ابتدا درباره آن در اینترنت جستجو می‌کنند. یعنی اینکه اکنون فضای بیشتری و البته حساس‌تر برای صاحبان کسب و کار به منظور افزایش درآمد و جذب مشتریان بیشتر وجود دارد. طراحی سایت یکی از کارهایی است که می‌تواند شرایط هر کسب و کاری را متحول کند، چون جامعه به سمت و سوی اینترنتی شدن و عرضه مستقیم و بدون واسطه در حال حرکت است.

تیدا وب، ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی وب در یزد
تیدا وب، ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی وب در یزد

شرکت‌ها و شهرک‌های صنعتی استان یزد

یزد علاوه بر اینکه به عنوان دومین شهر تاریخی جهان معرفی می‌شود و بافت سنتی و زیبایی دارد، کارخانه‌ها و شهرک‌های صنعتی فراوانی نیز دارد. این استان در زمینه‌هایی مانند آهن و فولاد، برق و الکترونیک، ساخت محصولات پزشکی، چاپ و بسته‌بندی، نساجی، نفت و حتی ساخت مواد آرایشی و بسیاری صنایع دیگر به عنوان یکی از استان‌های فعال کشور شناخته می‌شود. در ضمن باید اضافه کرد که با توجه به آمار و اطلاعات ارائه شده، تعداد کارخانه‌های استان یزد به بیش از ۱۸۰۰ نیز می‌رسد و این یعنی اینکه رقابت برای فروش محصول و جذب مشتری بسیار داغ است. در ضمن تعداد شهرک‌های صنعتی این شهر نیز بسیار زیاد است.

وردپرس ۶٫۱ «میشا» منتشر شد

وجود چنین رقابت بالایی و با توجه به نقشی که طراحی سایت در افزایش میزان اعتماد مشتریان و جذب آنها دارد، باعث شده است که طراحی سایت به یکی از اولویت‌های هر کسب و کار تبدیل شود و ایجاد وب سایت به معنی ایجاد چشم‌اندازی وسیع‌تر برای گسترش کسب و کار است. در واقع آنچه تیدا وب به شما پیشنهاد می‌کند، ایجاد وب سایت با هزینه‌ای بسیار مناسب و کیفیتی عالی و مثال زدنی این است که همسو با حساسیت و اهمیت ایجاد یک وب سایت و تأثیر بزرگ آن می‌باشد.

اهمیت دانش و تجربه در طراحی سایت

اصلاً اشتباه نکنید، ایجاد وب سایت اصلاً فعالیت خاصی به شمار نمی‌رود؛ بلکه طراحی وب سایت عالی که باعث پیشرفت کسب و کار می‌شود، به عنوان یک فعالیت مهم و اساسی محسوب می‌شود. از طراحی وب سایت به عنوان پنجره ارتباطی شرکت با کاربران یاد می‌شود و به بدین معناست که وقتی کاربری به سایت شرکتی وارد شود، باید وب سایت به گونه ای باشد که فرد را به سمت خود جذب کند و حتی آن را به دیگران نیز پیشنهاد دهد.

وب سایتی که طراحی خوبی نداشته باشد علاوه بر اینکه به هیچ وجه باعث پیشرفت کسب و کار شما نمی‌شود، می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد و مشتریان شما را نیز پراکنده کند.

دلیل آن این است که، طراحی سایت، فعالیتی تخصصی است و یک سری قوانین و فاکتورهای مهم و تغییرپذیر دارد و زمانی وب‌سایت شما، عالی خواهد بود که شرکت مجری و طراح، دانش و تجربه پیاده‌سازی وب‌سایت‌های زیادی را داشته باشد. علاوه بر آن باید به این نکته توجه داشت که دنیای ما بیش از پیش به عنصر بصری وابسته شده است و این یعنی اینکه یا می‌توانید از این فاکتور به نفع خود استفاده کنید و یا اینکه اجازه دهید علیه پیشرفت شما کار کند.

طراحی سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

یزد، شهر شیرینی و صنایع دستی

مزیتی که طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک دارد این است که علاوه بر معرفی بیشتر آنها در سطح محلی، می‌تواند عاملی برای افزایش فروش محصولات باشد. چون اساساً طراحی سایت تمام محدودیت‌های منطقه‌ای را از بین می‌برد و بر عرضه محصول به شکلی گسترده و به صورت مستقیم تمرکز دارد.

کسب و کارهای کوچک و ظریف و خاص در استان یزد نیز بسیار زیاد هستند، علاوه بر اینکه یزد به عنوان شهر شیرینی شناخته می‌شود، اما صنایع دستی در این استان نیز تاریخ طولانی دارد. به عنوان مثال می‌توان به نمونه‌هایی مانند قالی بافی، سفال و سرامیک، گیوه بافی، کاشی سازی، قلم زنی، نمد بافی و بسیاری از صنایع برجسته دیگر اشاره کرد.

قطاب ، سوغات یزد
قطاب ، سوغات یزد

قیمت طراحی وب در تیدا وب

همه چیز بستگی به انتخاب شما دارد. اما به طور کلی طراحی سایت به دو روش انجام می‌گیرد که هر کدام قیمت‌های مختلفی دارند.

  • طراحی سایت با وردپرس: در این شیوه از CMS ها و یا به اصطلاح سیستم‌های مدیریت محتوا برای ایجاد وب‌سایت استفاده می‌شود. مزیت این روش این است که هزینه آن نسبت به روشی که در ادامه معرفی می‌کنیم و همچنین زمان تحویل آن کمتر است اما گزینه‌های شخصی‌سازی زیادی ارائه نمی‌دهد.
  • شیوه دوم، طراحی سایت اختصاصی است که در این روش فرآیند ایجاد سایت از ابتدا تا انتها و طبق درخواست‌های شما طراحی می‌شود و این بدان معنی است که شخصی‌سازی بیشتری را می‌توانید انجام دهید. اما قیمت سایت‌های اختصاصی و همچنین زمان تحویل آنها طولانی‌تر است.

تیدا وب و خدمات گسترده آن در حوزه طراحی سایت

تیدا وب شیوه طراحی سایت خود را براساس اصولی مانند جذابیت بالا در طراحی، همراهی با مشتری، آموزش پس از طراحی و ایجاد زمینه ای بر پیشرفت کسب و کار شما، انجام می‌دهد و وب‌سایت‌هایی که طراحی کرده است علاوه بر کارکرد عالی، عنصر خلاقیت را نیز دارند.

وردپرس ۵٫۸ منتشر شد

ذکر این نکته الزامی است که تیدا وب خدمات طراحی سایت را در کلیه شهرهای استان یزد انجام می‌دهد. پس می‌توان گفت کسب و کارهای موجود در شهرهای یزد، میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، تفت، شاهدیه، هرات، زارچ و سایر شهرهای استان یزد می‌توانند سفارش طراحی سایت بدهند.

در صورتی که نیاز به طراحی سایت دارید، می‌توانید سفارش طراحی سایت را ثبت کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

۴.۷/۵ - (۷۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *