سه سال پیش در چنین روزی، تیدا وب با قدرت شروع به کار کرد. هر سال پر از تجربه‌ها و چالش‌های مختلفی برای این تیم بود. همه ما برای رشد و ارتقای خودمون و تیدا وب تلاش کردیم. امیدواریم امسال هم یک سال خوب هم برای ما و هم برای کارفرمایان ما باشد و بتوانیم کارهای با کیفیت تری نسبت به گذشته خدمت آن‌ها ارائه دهیم.

تیدا وب سه ساله شد!
تخفیف طراحی سایت ویژه سه سالگی تیدا وب

ابزار جدید: تقریباً سه ماه پیش بود که از ابزار مهاجرت به وردپرس رونمایی کردیم. این ابزار که به صورت اختصاصی توسط تیدا وب توسعه داده شده است امکان تبدیل وب‌سایت شما از هر زبانی به وردپرس را فراهم می‌کند. در این روش تیم تیدا وب ابتدا وب‌سایت مبدأ را که با هر سیستم یا زبان برنامه‌نویسی پیاده‌سازی شده است، بررسی و اسکریپت اختصاصی مرتبط با آن را آماده می‌کند. در این روش، تمامی محتواها و مطالب در وب‌سایت اصلی با تمامی استانداردها به وردپرس منتقل خواهند شد و هیچ محتوایی از دست نخواهد رفت.

هدیه: از امروز ۱ مرداد ۱۴۰۰ به مدّت یک هفته در صورتی که سفارش طراحی سایت بدهید، به مناسبت سه سالگی تیدا وب ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. پس اگر وب سایت ندارید یا می‌خواهید ظاهر سایت خود را تغییر دهید، همین الان سفارش خود را نهایی کنید.

۴.۸/۵ - (۳۱ امتیاز)
طراحی سایت در بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *